Teraz jest wtorek, 16 października 2018, 07:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 PowerShot Pro 1 - opinie? 
Autor Wiadomość
Post PowerShot Pro 1 - opinie?
Prosze Kolegow posiadajacych w/w Canonka o opinie na temat tego aparatu , mam go wlasnie ochote kupic za okolo 3380 zl.
Prosze opisac jak wychodzi z niego makro.
Jaka jest jakosc zdjec , jak z aberacja , jak sprawuje sie AF w trudnych warunkach. Jak z awaryjnoscia tego sprzetu. Wszelkie inne info mile widziane.
(zdjecia testowe ze stron w sieci widzialem i prosze nie wpisywac ze jakis inny jest lepszy - interesuje mnie opinia na temat tylko tego sprzetu )

Za wszelkie info z gory dziekuje Kolegom , ktorzy beda chcieli podzielic sie opinią.

sobota, 27 listopada 2004, 23:54

Też chętnie poczytam sobie opinie o tym aparacie, a szczególnie gorąco od jego użytkowników!

sobota, 27 listopada 2004, 23:57

Z tego co czytalem to:
+ ladnie rysuje
- winietuje przy 28mm
- szumi

Oczywiscie to powyzsze przeczytane, a nie testowane

wtorek, 15 lutego 2005, 22:49

a tę stronę widziałeś http://www.imaging-resource.com/PRODS/PRO1/PRO1PICS.HTM tam są testwe zdjęcia Mam ten aparat od ok. miesiąca i szczerze mówiąc w makro nie testowałem (1 zdjęcie telefonu kom.)co do winetowania to przy dużym zblizeniu niestety ale występuje a AF sprawuje się Bdobrze(mam nowy firmware 1.0.1.0.) Pozdrawiam

czwartek, 17 lutego 2005, 17:33

OOOO!!!Jest nowy firmware?!To jeśli poprawili pracę AF to polubię mój aparacik!
Zalety: znakomita jasna optyka zaprojektowana do cyfry - 28 mm to kąt nieosiągalny w bardzo wielu aparatach!, plastyczne, znakomite foty, wspaniała głębia ostrości; dobra,tania bateria; świetny czytelny wielofunkcyjny wyświetlacz; osłona przeciwsłoneczna w komplecie!; TRYB RAW(n i e d o c e n i a n y); szybkie przejście z trybu oglądania do zdjęć; gniazdo lampy systemowej - rewelacja!; pilot do sterowania aparatem; sporo funkcji dostępnych dla fotografującego.
Wady: leniwy AF(ale mam stare firmware!);elektryczny zoom (manual jest szybszy); lampka AF schowana! pod flashem; wolne uruchamianie; brak...gripa?! - aparat jest za krótki; brak większych czułości.
Ale za te pieniądze (z dobrą lampą Canona!!!)....jakością fotek położy niejednego 20D z kiepską optyką! Do "strzelania" - nie za bardzo.Ale jak masz chwilkę namysłu co chcesz zrobić - zrobisz tym na pewno.

środa, 16 marca 2005, 13:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]