Teraz jest wtorek, 11 sierpnia 2020, 15:10


 Forum Wideo - Rejestracja 

Rejestrując się na „Forum Wideo” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum Wideo”. „Forum Wideo” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum Wideo” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do ściągnięcia ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum Wideo” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zamknąć każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum Wideo” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.


Uwaga!

W zwiąku z połączeniem kont użytkowników forum foto, forum wideo, oraz serwisu SwiatObrazu.pl, rejestracja została przeniesiona do serwisu SwiatObrazu.pl pod adresem: http://www.swiatobrazu.pl/login#rejestracja.


Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL