Teraz jest poniedziałek, 16 lipca 2018, 18:01

Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
 UMSP7.0 Service Pack 2 - PrObLeM :[ 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post UMSP7.0 Service Pack 2 - PrObLeM :[
hejka!! zauważył Ktoś 'malusi' pRoblem z expoRtovaniem filmu, pRzynajmniej DivXem, po zainstalovaniu SP2 ?? Film, któRy povinien exportovać się powiedzmy 15 minut exportuje się niecałe 2 :!: :!: :!: godziny :!: :!: problem na 99% zależy własnie od tego SP2... spravdzane na 2 konfiguracjach sprzętowych... HeLp.. olał bym to, gdyby nie fakt, że zapisane z SP2 pliki *.dvp nie otfierają się ani na 'gołym' UMSP7.0 ani na SP1 :evil: :evil: :evil: :evil:

sobota, 27 listopada 2004, 12:15
Moderator
Moderator

Post Re: UMSP7.0 Service Pack 2 - PrObLeM :[
MHkMf! napisał(a):
hejka!! zauważył Ktoś 'malusi' pRoblem z expoRtovaniem filmu, pRzynajmniej DivXem, po zainstalovaniu SP2 ?? Film, któRy povinien exportovać się powiedzmy 15 minut exportuje się niecałe 2 :!: :!: :!: godziny :!: :!: problem na 99% zależy własnie od tego SP2... spravdzane na 2 konfiguracjach sprzętowych... HeLp.. olał bym to, gdyby nie fakt, że zapisane z SP2 pliki *.dvp nie otfierają się ani na 'gołym' UMSP7.0 ani na SP1 :evil: :evil: :evil: :evil:

Zamiast silić się na oryginalność serwując nam tą denerwującą, i trudną do przeczytania "nowomowę" poświęć tyle samo czasu i inwencji na przeszukanie Forum - znajdziesz tu wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania.
pOzdRavIam :evil:

sobota, 27 listopada 2004, 14:02
Nowy
Nowy

po pierfsze - masz mnie za aż takiego matoła, któRy zakłada temat z pytaniem, nie próbując znaleźć na nie fcześniej odpowiedzi?? uwieRz mi - próbowałem, a zakładania nowych tematuff wystRzegam się jak diabeł wody śfięconej... bo później syf taki jak np tutaj... panie modeRatoRze.... ale niestety - odpowiedzi NIE znalazłem (nie mówię, że nie ma, ale w tym bałaganie TRUDNO cokolwiek znaleźć), a i na słowo uwierzyć mi będziesz musiał, że zbyt twóRcze to pRzeszukiwanie nie było, a i z czasem u mnie średnio, tym baRdzij na przedzieRanie się pRzez ten bałagan... wiem wiem co powiesz... "nie podoba się to wynocha".. i tak będę musiał chyba zRobić... bo skoRo moderatorzy tak tutaj nowicjuszy przyjmują, to napRavdę gRatuluję pomysłowości... :twisted: i rzyczę povodzenia w dalszym moderovaniu :evil:
a co do "nowomowy" - (hyB@ &e$|-|3e nYe f&|)2&@ueŚ &@q $q()|\/|p1&|<()f@|\|@ ^ |)<|\|eRf|_|&@,(@ |\/|()2'E 0n/\ 8yĆ :evil: :twisted: :evil: qRde... napisałem z rozpędu & przyzvyczajenia kilka "v" i "R" a Ty już język suszysz... ehh..... nie sil się navet na jakąś kontrę, zamknij & usuń najlepiej temat i problem będziesz miał z głowy.... a odpowiedź na mój problem prędzej czy póżniej na pevno odnajdę...
a tak na przyszłość "milczenie jest złotem"

ps - "(...) i załozyli Człowiekowi f końcu internet i chciał Człowiek stać się częścią jakiejś społeczności jednej czy drugiej, i ukamieniowali Człowieka za jego inność (...)" ;-)

|\/|&m() f5|-|y$+]I[0 p()2|)R@f&@|\/| :twisted: :twisted:

niedziela, 28 listopada 2004, 15:29
Moderator
Moderator

Napisz to po polsku - wtedy będziemy mogli wymienić doświadczenia. Póki co nie mam zamiaru się gimnastykować z rozszyfrowaniem tego co napisałeś. Co do "inności" to jest sto innych sposobów aby się wyróżnić...
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Aby być sobą trzeba być kimś !
Z niechęcią - ale pozdrawiam !

niedziela, 28 listopada 2004, 15:46
Nowy
Nowy

:lol: :lol: a kto Ci wogóle napisał, że ja chcę z Tobą jakieś dośviadczenia vymieniać ?? LOL HAHAHA!! panie moderatorze Buahahahahaaa.... Ty lepiej nie filozofuj tylko moderuj ;/ bo z filozofią ciężko... z dRugim zResztą też....
ej - no zamknij temat, bo nie będziemy sobię językuff stRzępić i klaviatur zużywać niepotRzebnie, co?? miej tRochę oleju w głowie... będziesz gviazdą forum (szacunek) - Pan Iniemamoderator - zgładził kolejnego nieumyślnie postującego, początkującego foRumovicza, pokazał mu gdzie raki zimują i odszedł w chfale i blasku zachodzącego słońca.... :D :) :lol:

niepozdRaviam

niedziela, 28 listopada 2004, 23:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kolego MHkMf :
Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie ale czytałem kilkanaście postów
na temat SP2 dla Win XP, że raczej nie powinno się go instalować.
To tylko taka zasłyszana uwaga, nie wiem czy zgodna z prawdą ?
Natomiast redagowanie postów przez Cibie pozostawia wiele do życzenia.
Trochę więcej samokrytyki.
Pozdrawiam.

wtorek, 30 listopada 2004, 08:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
MHK...costam nie zrozumie bo nie zna polskiego.
Wyjasnia to dlaczego nie znalazl rozwiazania dla swoich watpliwosci, ktore jak moj przedmowca stwierdzil, mozna przeczytac w kilkunastu postach TUTAJ.

wtorek, 30 listopada 2004, 10:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

wtorek, 30 listopada 2004, 11:32
Nowy
Nowy

gościu - twoją wypowiedź pRzemilczę, szkoda klawiatury :( :( :( napravdę żal mi Ciebie :(

Gościu - zarówno Ty jak i Twój przedmówca (Maryś) NIE ZROZUMIĘLIŚCIE mojego problemu... albo Twoja krótkowzroczność, całkowity brak vyobRaźni i choć śladu poczucia chumoru i jedynie chęć dokopani mi bo modnie (moderator bluzga, to czemu i ja nie???) albo naprawdę, o co udeRzę sie w pieRś, sposób v jaki opisałem mój problem nie pozwoliły Wam zRozumieć, że mi NIE chodziło o SP2 do WINDOWS XP (który nota bene Maryś, ja właśnie słyszałem że jest OK, ale tak jak i Ty specem nie jestem, XP nie uzywam więc nie wiem) ale o Service Pack 2 do UMSP7.0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie moja wina, że ten "dodatek", "patch" czy "łatka" - jakkolwiek tego nie nazwać - nazywa się tak samo, jak kolejny, szalenie modny upgrade do WinXP :? :? (http://www.ulead.com/tech/msp/msp_ftp.htm) a z tego co zauwazyłem skrót UMSP7.0 jest tu - na forum - powszechnie znany, lubiany i uzywany przez NIEJDENEGO postującego (ale żeby uniknąć kolejnych ambitnych bluzguff - UMSP7.0 to ULEAD MEDIA STUDIO PRO 7.0)... więc NIE mam pojęcia skąd tak błędna INTERPRETACJA mojego PR0BLEMU (przypominam - temat brzmiał: "UMSP7.0 Service Pack 2 - PrObLeM :[" gdzie TU mowa o XP ?? :wink: )

Maryś - samokrytyka ??? GDZIE PO CO DLACZEGO?? napravdę NIE rozumiem dlaczego Mn1s1u wkurzył się na mój post... jak bardzo chciałbym się przyznać do błędu, tak NIE WIEM.. bo napisałem 'x' zamiast 'ks' ?? 'v' zamiast 'w' ?? 'R' zamiast 'r' ?? i co?? tak ciężko było mu się połapać o co chodzi?? najwyraźniej :? :? a dalej.. dalej to może mnie faktycznie poniosło i wogóle, ale ja sobie w kaszę dmuchać NIE DAM.. i co z tego że novicjuszem jestem?? tym baRdziej - Mn1s1u mógł grzecznie i kulturalnie zwrócić mi uwagę, co więcej mógł mnie bezpośrednio przekierować do ODPOWIEDZI, zamiast ironicznie komentować mój problem, i sugeRovać szalenie ambitne pRzeszukivanie forum, na temat, któRy i tak na 99%, zrozumiał tak samo jak i Wy... :( być może przez moją "nowomowę" :wink: chociaż wątpię.... :( :( niejeden 'po polskiemu' zredagowany post na tym forum jest MNIEJ zrozumiały niż mój; a jeżeli zarzuci mi ktoś, że najwyraźniej NIE, skoro aż 2 osoby mojego nie zrozumiały - polecam czytanie TEMATÓW postuff!! i kto tu nie znać po polsku czytać ?? :wink: :? 8) :wink: :?

naprawdę przykRo mi, że stało się jak się stało, nie miałem (DO PIERFSZEGO POSTU WŁĄCZNIE) nic złego na myśli, ale jak napisałem wyżej - W KASZĘ SOBIE DMUCHAĆ NIE DAM, MODERATOR TO DLA MNIE NIE JEST ŻADEN AUTORYTET, a ja swojego bronic mogę całe wieki, ale....

...że nie ma to chyba NAJMNIEJSZEGO sensu - Mn1s1u - proszę Cię, bądź rozsądnym modem, i zamknij ten nie prowadzący do niczego odkrywczego temat; będziesz miał mnie z głowy; ja będę miał z głowy innych ambitnych, chroniących się anonimowością i mających jak zwykle najmądrzejsze rzeczy do powiedzenia 'gości' (vel 'Gości')

..a mój pRoblem - jak gdzieś w poprzednim poście napisałem - odpowiedź sobie gdzieś kiedyś znajde, chociaż z drugiej strony, przeinstalowałem UMSP7.0, zainstalowałem Update Patch 1, który napravia błąd z dźwiękiem i styka :D :D te kilka przejść z SP2 fcale mi NIE jest potrzebne :P :P

mimo wszystko P0ZDRAVIAM wszystkich kulturalnych forumowiczuff :wink: :D 8)

ps - Maryś - dzieki za przejścia do UMSP7.0 - są całkiem fajne :-) zwłaszcza 'matrix' i 'dream', ale to tak offtopem (który grzechem tutaj chyba nie jest :wink: )

ps2 - Mn1s1ek.. hmmm.... Mnrazsrazek czy może Mnjedensjedenek ?? :? :?

wtorek, 30 listopada 2004, 19:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
naprawde chcialem mu pomooc, jush zaczynalem lapac jego problem ale znovoo wjezdzal ze sfojimi textami i "R" zamiast "r" bo to "modne" i od oczoplonsu rezygnowalem.
Kolego napisz cos jeszcze, wierz mi i tak nikt nie przeczyta, bo jesliby nawet chcial Ci pomoc to sam skutecznie to uniemozliwiasz

wtorek, 30 listopada 2004, 21:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

wtorek, 30 listopada 2004, 21:38
Moderator
Moderator

Nie pisałem bo chciałem dać Ci trochę czasu do namysłu lecz widać nie skorzystałeś ani z czasu ani z umysłu więc kończąc ten "wątek" chciałbym parę rzeczy uściślić:
1) Jest to forum o nazwie Cyfrowe Wideo i służy wymianie doświadczeń, wiedzy itp itd.
2) Nie jest to forum, które służy do wykreowania swojej INDYWIDUALNOŚCI pod przykrywką zadanego pYtAnIa !!!
3) Jestem Moderatorem na tym forum ale NIGDY nie chciałem ani nie zabiegałem aby być AUTORYTETEM dla kogokolwiek.
4) Funkcja Moderatora obliguje mnie abym zwracał uwagę na odstępstwa od ogólnie przyjętych zasad forum i Netykiety. A poprawność językowa jest jedną z tych zasad. Przyznam, iż jestem przewrażliwiony w temacie pisowni ale staram się byc wyrozumiały dla błędów popełnionych w pośpiechu lub przez przeoczenie.
Ale coś takiego czym Ty nas karmisz to już przegięcie ! I nikt tu nie zamierza dmuchać Ci kaszę ! Broń swoich racji całe wieki a nawet i dłużej. Póki jestem Moderatorem będę dbał o POZIOM tego Forum a Ty go niestety zaniżasz...

Dlatego zamykam ten wątek ! Nie na Twoje życzenie - to moja decyzja !

wtorek, 30 listopada 2004, 22:52
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ]