Teraz jest środa, 21 listopada 2018, 14:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Czy Wam też tak działa Ulead Movie Factory ? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Czy Wam też tak działa Ulead Movie Factory ?
Witam,

Mam filmy w postaci mpeg na HDD zgrane z kamery. Przy użyciu programu Ulead Movie Factory zgrywam filmy na DVD. Jeżeli mam kilka filmów np z wakacji i tak też je wstwiam, zeby były nagrane to potem mam na DVD oddzielne filmy. Jeden mi się konczy i wraca do głównego menu i musze wybrać drugi. Żeby jednak tego unikąć można łączyć filmy , a za to tworzą sie rozdziały. Czyli generalnie film sobie leci w całości. Jest jedno ale. Jak to robie , to w efekcie mam kiepską jakość niektórych rozdziałów po połączeniu. Ta kiepska jakosć przejawia się w tym, że obraz mi skacze.
Druga rzecz, to taka, że Ulead Factory nagrywa 3GB płytę DVD baaaardzo długo np 3-4 godziny.
Więc moje pytanie, czy ktoś zna jakiś inny program, któy bez problemu pozwala na szybkie wrzucenie filmów o nagrania i ich połączenie , ale możę jakość bedzie tego lepsza . Oraz czy wszystkie programy tak długo nagrywają?

piątek, 17 grudnia 2004, 15:13
Nowy
Nowy

Post UVS7

hej ja mam UVS7 i zgranie filmu 1 godz zajmuje jakieś 3 godz przy 5000bitrate a samo wypalenie dvd ok1 godz. duzo ale nie tyle co piszesz :?:

środa, 22 grudnia 2004, 01:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]