Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 11:53

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Adobe Premiere Pro - książki 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Adobe Premiere Pro - książki
Witam wszystkich,
chciałbym prosić o radę osoby, które miały kontakt z książkami do Adobe'a Premiere Pro. Otóż jestem BARDZO początkującym montażystą, i chciałbym czegoś dowiedzieć się na temat Adobe Premiere Pro, aby w tym programie dokonywać obróbki filmu. Znalazłem na polskim rynku dwie książki pozwalające na zapoznanie się z tym programem: Adobe Premiere Pro Szybki Start i Adobe Premiere Pro - Oficjalny podręcznik. Jeśli ktoś zna te pozycje, to proszę o radę, która z tych książek będzie lepsza dla amatora nie znającego produktów firmy Adobe (może poza Acrobatem... :lol: ). Książki niestety nie kosztują paru złotych, więc dobra rada bardzo by się przydała.
Pozdrawiam.

poniedziałek, 23 maja 2005, 11:37
Nowy
Nowy

Niedawno kupiłem Adobe Premiere Pro - Oficjalny podręcznik i dzięki Bogu po rozfoliowaniu (bo zawiera 2xCD to ja zafoliowali) rozlatywała się w luźne kartki i oddałem ją do sklepu.
Była tragiczna, tematy powtarzały się, opisy mało zrozumiałe i strasznie rozwleczone.
Zamieniłem na Adobe Premiere Pro Szybki Start i jest znacznie bardziej czytelna polecam.
Osobiście sam sobie wydrukowałem instrukcje, znalazłem w necie instrukcje.PDF (co prawda do adobe 5.0), przekonwertowałem na Worda, poskracałem i zostawiłem interesujące mnie tematy.

poniedziałek, 23 maja 2005, 12:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]