Teraz jest piątek, 20 lipca 2018, 14:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 A Pinnacle Studio8 /finish/ 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post A Pinnacle Studio8 /finish/
Jak ktoś się bawił programem Stydio8 lub 7
to jaką kompresje końcową AVI , MPG używał / najlepsza jakość / najmniej mega zajmuje ? :oops:

środa, 29 stycznia 2003, 21:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja osobiscie uzywam tylko tego programu i koncowo daje kompresje do MPEG i tam DVD compatible i wtegy jest najpepsza jakosc ale jest to dosyc duzy plik to jest okolo 560 MB z 13 minut

czwartek, 30 stycznia 2003, 12:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja używam do DVD i tam każdy bitrate proponowany przez Studio działa (z rozwijanej listy Custom), tyle że przy 3000 jest fatalna jakość.
Ostatni film robiłem przy 4000 - działa także w stacjonarnym DVDplayerze, jakość dobra - taka jak z kamery Hi8 (dla tych co to oglądali ;-) ).

piątek, 31 stycznia 2003, 16:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ustawiam na 6000 i moze dlatego zajmuje tak duzo miejsca ale wedlug mnie jest duza roznica miedzy ustawieniam 4000 a 6000 . a mam pytanie czy uzywasz moze ustwienia filter video? jak tak to do czego on sluzy i jakie daje efekty?

piątek, 31 stycznia 2003, 21:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Co do bitratu to masz rację - najlepiej pomiędzy 4000 a 6000 - konwersja jakiegoś krótkiego kawałka (każdy film jest inny, kompresja MPEG zależy od rodzaju scen) w kilku ustawieniach i optyczne sprawdzenie (najlepiej na tzw zwykłych widzach, może być żona lub inna kobieta - lepiej widzą kolory i szczegóły). Spokojny film - sceny domowe przy 4000 był bardzo dobry.
A ustawienie Filter Video - niestety jestem teraz w pracy i nie mam pod ręką instrukcji, ale sprawdź na stronach firmy KSK (chyba http://www.dystrybucja.ksk.com.pl) - mają tam polską instrukcję i darmowe patche do Studio 8.

piątek, 31 stycznia 2003, 22:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sobota, 1 lutego 2003, 20:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]