Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 17:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 soft do zwolnień 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post soft do zwolnień
Szukam dobrego i w miarę niedrogiego programu bądź plugina do AP PRO który pozwoli na zwolnienie ujęć ale w dobrej jakości, bo niestety
premiere robi to co nieco "cienko", więc jak ktoś zna taki program to będę wdzięczny za info, co do Smart sounda to właśnie dostałem go z KSK, choć ma niewielką bibliotekę to udało mi się wygenerować trzy w miarę dobre podkładziki i zapełnić 39 min programu i mam spokój duszy
z tym że tak naprawdę to i tak mam żal do producentów że olewają nas klientów bo liczyłem że choć odrobinę więcej będzie tych muzyczek, a i ADOBE popełniając tak wiele błędów w swoim komplecie AP PRO mógłby upgrade dawać za darmo a nie każą sobie dopłacać dodatkowo kupe kasy
a to powoduje że ludzie kierują się w stronę właśnie piratów .

sobota, 27 sierpnia 2005, 23:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: soft do zwolnień
henrico napisał(a):
Co do Smart sounda to właśnie dostałem go z KSK, choć ma niewielką bibliotekę to udało mi się wygenerować trzy w miarę dobre podkładziki

Jak to niewielką bibliotekę?
Przecież jak do tej pory ukazało się około 50 płytek z serii SmartSound:
http://www.smartsound.com/music/index.html

niedziela, 28 sierpnia 2005, 06:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Najtańszy jest Dynapel SlowMotion, ale jakość jest fatalna i nie pozwala na płynne zmmiany szybkości. Najlepszy z kolei jest ReTimer, ale kosztuje coś koło 2-óch kilodolarów. Jako plugin do AP działa Twixtor. Wersja std kosztuje 330$. Co może być przydatne, pod After Effects (więc pewnie pod AP też) plugin ten potrafi także zmieniać szybkość dźwięku. Co ciekawe twixtor jest dostępny także na high-endowe systemy discreeta oraz na shake'a.
Cytuj:
a i ADOBE popełniając tak wiele błędów w swoim komplecie AP PRO mógłby upgrade dawać za darmo a nie każą sobie dopłacać dodatkowo kupe kasy
a to powoduje że ludzie kierują się w stronę właśnie piratów .
Taka już jest polityka adobe, wszelkie poprawki wydają bardzo niechętnie. Kiedyś ściągnąłem z oficjalnej strony triala illustratora cs. Program po max 5 minutach wywalał się. Problem ten dotyczył dość dużej liczby osób. Nie pomagały formaty i instalowanie na czystym systemie. Po prostu soft na niketórych komputerach nie chciał działać. Podejrzewam osobiście jakiś konflikt z kartami graficznymi. Co karygodne, adobe nic w tej sprawie nie zrobił, rok później pojawił się illustrator cs2. Na oficjalnym forum adobe dość częśto pojawia się problem uszkodzonych projektów AP Pro, który zresztą mnie też męczy od jakiegoś czasu. I znowu żadnej reakcji.

niedziela, 28 sierpnia 2005, 11:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Smart Sound Quictracks zawiera sam w sobie 14 motywów muzycznych
które są w cenie programu 499 pln za resztę trzeba sporo zapłacić,
jeśli będę miał dalsze zlecenia w których niezbędne będą prawa do muzyki napewno trzeba będzie dokupić. A za informacje na temat programów do zwolnień dzięki.

niedziela, 28 sierpnia 2005, 16:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]