Teraz jest wtorek, 20 listopada 2018, 00:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 picture package menu - problem 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post picture package menu - problem
Witam,

Od paru dni posiadam kamere cyfrowa sony DCR-TRV270E.
Wgralem oprogramowanie Picture Package Menu z mysla o przegraniu obrazu na plytke cd-r.
Niestety jedyne co moge to przeniesc obraz na twardy dysk. Co prawda nie posiadam kabla fire wire, jednakze wiem, ze przez usb istnieje rowniez mozliwosc kopiowania zawartosci z kasetki.
Probowalem na dwa sposoby:
- poprzez wcisniecie opcji BURN DVD/VCD w kamerze i wybor select disc: VCD, pojawia mi sie napis na monitorku kamerki: CREATE VCD?
Automatycznie otwiera sie program: Picture Package VCD Maker, jednak po probie nacisniecia przycisku START wyskakuje okienko na kompie z napisem i wykrzyknikiem: WARNING There is no disc in the destination drive. Please insert a blank disc in the destination drive. Czysta plytka jest wsadzona do cdroma, wiec nie pozostaje mi nic innego jak zamkniecie programu.

Drugi sposob: Wybieram program Automatic Music Video Producer.
W music setting wybieram jakis podklad muzyczny, w style setting rowniez wybieram odpowiadajacy mi styl, w output settings mam do wyboru zrzucenie filmu na twardy dysk lub na plytke, wiec wybieram: VideoCD.
Niestety opcja START jest nieaktywna, a przy VideoCD pisze: please insert a disk in the destination drive...Czysta plytka cd-r jest juz dawno na swoim miejscu.

Takze bylbym wdzieczny za pomoc i wybaczcie brak wiedzy :oops:

pozdrawaim i milego dnia zycze :wink:

czwartek, 19 stycznia 2006, 17:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]