Teraz jest środa, 14 listopada 2018, 13:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Problem z programem Pinnacle Studio 9 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Problem z programem Pinnacle Studio 9
Witam
Mam pewien problem. Po zgraniu materiału na dysk twardy programem Pinnacle Studio 9 z magnetowidu analogowego materiał obrobiłem dodałem efekty itd. Przechodzę do nagrywania na płytę DVD no i zaczyna się renderowanie praca programu zatrzymuje się w pewnym miejscu, no po pewnym czasie program rusza i oświadcza że płyta nagrana z powodzeniem. Niestety płyta nie jest nagrana. Program odwala ten numer na różnych projektach. Jeśli np. film skrócę tak aby nie nagrywać tego powiedzmy miejsca to nagra się normalnie na płytę.
Może potrzeba jakiś kodeków do DVD
Proszę o pomoc.

Liczę się z tym że możecie mnie skarcić za takie pytania.

niedziela, 5 marca 2006, 20:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

na początek wgraj sobie patcha 9.4.3.6 albo 9.3.5 , twój plik z filmem dvd zapisuje się do folderu axualitary folders . spróbuj go nagrać programem nero .

niedziela, 5 marca 2006, 21:48
Nowy
Nowy

Mam zaktualizowaną wersję do 9.3.5. Rzeczywiście nagrywając materiał w NERO wszystko pięknie się nagrało. Wczoraj spróbowałem jeszcze raz z innym materiałem no myślałem, że wszystko jest ok., ale program dochodząc do „kompilacji” przez jakiś czas kompilacja szła normalnie i nagle się zatrzymała. Program wysunął dysk DVD oświadczył, że nagrywanie zakończone z powodzeniem a tu na krążku nic nienagrane. I o co tu chodzi. Jakiś miesiąc temu przed formatowaniem dysku nie miałem żadnych problemów z owym programem. Może program naprawdę potrzebuje jakiś kodeków Nie bardzo wiem, za co się zabrać? :(

poniedziałek, 6 marca 2006, 22:58
Bywalec
Bywalec

Poszperaj jeszcze na forum - jest opisane kilka tricków jak sobie radzić przy niestabilnym pinnaclu (lub przy projekcie który się wywala), są tam porady o usówaniu przerw na timeline jak i kopiuj/wklej z projektu do projektu.

sobota, 11 marca 2006, 11:23
Nowy
Nowy

Sformatowałem dysk, zainstalowałem od nowa system, wgrałem to co trzeba, zainstalowałem Pinacle 9 łącznie z patchami do wersji 9.4.3.
Efekt jest taki
1 próba Materiał próbuje nagrac na dysk DVD zaczyna się renderowanie materiał składa się z 11 klipów na ekranie podglądu widać działanie programu pasek tworzenia filmu dochodzi do jakiegoś tam momentu na dole zaczyna się 7 klip i po 3 minutach w ekranie podglądu wszystko staje niby renderowanie nadal trwa pasek tworzenia filmu nadal pomału się powiększa następnie następuje "kompilacja" (w podglądzie nadal widać scenę na której się zatrzymało) po pewnym czasie pisze "nagrywanie zakończone z powodzeniem" A na płycie nic nie nagrane "nawet jej nie wysuwa.
2 próba Wycinam ten cały klip materiał nagrywa się jak należy na płytę
3. Próba Dogrywam Przechwytuję na nowo Klip dokładam go do mojego materiału i problem występuje idealnie tak samo jak opisywałem w przykładzie 1
I o co tu chodzi bo mnie normalnie jasny szlag trafi.
I tak samo dyło przed reintalacją systemu
Co ciekawe jakiś miesiąc temu nie miałem z tym programem żadnego problemu.

niedziela, 12 marca 2006, 19:25
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]