Teraz jest poniedziałek, 23 lipca 2018, 15:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 NERO 6 czy 7 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post NERO 6 czy 7
Witam i mam pytanie bo albo źle szukałem albo nie znalazłem. Kupiłem sobie dwie nagrywarki
jedną LG GSA H20LB i drugą NECa 4551 do LG dostałem NERO w wersji 6 a do NECa nie było oprogramowania, dodam że obie nagrywarki mam zainstalowane w jednym komputerze. I mam taki problem że jak wgrałem NERO 7 to nie znalazłem żadnej opcji wypalania LS ani LF a szukałem dokładnie, jak wgrałem Nero 6 dostarczone z nagrywarką to jest opcja w DOTATKACH Light Scribe a nie ma Label Flasha i teraz nie wiem jak to jest z tym Nero bo chciałbym używać obu sposobów wypalania w zależności od potrzeb ale nie wiem jaki program zainstalować aby obsługiwał obie technologie albo jake Nero zainstalować lub jak zmienić jakieś ustawienia w Nero 7 Bardzo proszę o pomoc bo wesela już za kilka dni. DZIęKUJę

wtorek, 11 kwietnia 2006, 10:13
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

No i dystrybutor wpuścił Cię w kanał, bo pewnie nie powiedział, że jak kupujesz NEC-a, to najlepiej w wersji box, ponieważ są poważne kłopoty z oprogramowaniem do LabelFlash. Nero w wersji 7.0.8.2 na pewno obsługuje obie te technologie, ale pod warunkiem, ze masz odpowiedni klucz odblokowujący funkcję LabelFlash. W ogóle każde Nero powyżej 6.6.0.8 obsługuje LightScribe (w zakładce do tworzenia etykiet), a tylko niektóre np. 6.6.1.4 po wpisaniu odpowiedniego kodu odblokowującego LabelFlasha. No i nie znajdziesz trybu LabelFlash w tej zakładce obok LightScribe, lecz trzeba szukać ikony (na żółtym krążku, czerwoby znak V), np. w Nero Burning Rom na głównym pasku zadań. Nie ma innej rady, kombinuj z kluczami. Albo taki klucz zakup w sklepie netowym, za jakies śmieszne pieniądze.

wtorek, 11 kwietnia 2006, 11:33
Bywalec
Bywalec

Jeszcze raz, ale jak bym sobie kupił wersje Nero 6 ze sterownikami do Nec na Allegro za 8 zł to co wtedy jak wgram drugie Nero czy wystarczy jakiś sterownik do Neca z tego Nera wgrać do tego pierwszego i będzie OK ?

wtorek, 11 kwietnia 2006, 13:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jak kolega wczesniej opisal wystarczy zakupic klucz odblokowujacy. Kazde nero instaluje ci sie jako full. Ale jakie opcje sa dostepne zalezy tylko i wylacznie od klucza (cd-key)

wtorek, 11 kwietnia 2006, 14:28
Bywalec
Bywalec

No ale gdzie taki klucz można kupić albo sciągnąć bo jakoś nie mogę go nigdzie znaleźć ???

wtorek, 11 kwietnia 2006, 14:52
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Wpisz w google Nero LabelFlash i z każdego sklepu możesz kupić takiego keya. Tylko najpierw pogadaj ze sprzedawcą najlepiej przez telefon, żeby dali Ci tylko ten klucz, do wersji jaką już posiadasz, a nie cały program.

wtorek, 11 kwietnia 2006, 16:31
Bywalec
Bywalec

[ Dodano: Wto Kwi 11, 2006 6:11 pm ]
http://www.cdrlab.pl/article_strona_2737_2_Podkr%EAcanie+nagrywarek+NEC%3B+LabelFlash_LabelFlash,+jak%3F.html
To jest stronka której szukałem.

wtorek, 11 kwietnia 2006, 16:51
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]