Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 10:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 KAMERA, AKCJA!!!! <<<<<<< 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post KAMERA, AKCJA!!!! <<<<<<<
Witam Was serdecznie!
Mam nieco amatorski sprzęt (kartę Pinnacle DVplus) i trochę problemów. JEdnym z nich jest to iż korzystając z Adobe Premiere 6.0 wszystko idzie pooooowoli i to strasznie!! Mam prędkość 0,5 ramki na sekunde!!! A pól godzinny film robi mi się około 8 godzin! Czy to nie przesada? Mam procek 733Mhz i bardzo proszę o pomoc! Czy jest jakaś możliwość przyspieszenia tego procesu. Albo jaka karta pomoże go przyspieszyć??

2) Drugi problemik to sposób w jaki robi się czarne kwadraciki, bądź efekt mozaiki na twarzach (często widać taki efekt zamazanych twarzy w TV) cały problem w tym że nie potrafie zrobić aby czarne pole poruszało się razem z twarzą...

3) Ostatni problemik to dzielenie filmu na kawałki. Zgrywam film programem Pinnacle 6.0 i ten programik potrafi odrazu pociąć film na kawałki (np. według daty ujęć- w ten spsób nie musze robić tego ja i tylko wstawiam efekt i gotowe) natomiast Adobe Premier importuje tylko sam film i wszystko muszę ciąć saaaam! To bardzo czasochłonne gdy samemu się szuka miejsca w którym się ujęcie skonczyło! Czy jest jakiś programik albo opcja w AP 6.0 która pomoże w cięciu?

BARDZO PROSZĘ O POMOC...
ang_el@poczta.onet.pl <<<< mail me

Z góry dziex i pozdrówka
AnGeL
http://www.angel.w.pl

niedziela, 23 marca 2003, 14:42
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]