Teraz jest niedziela, 22 lipca 2018, 22:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 usuniecie fragmentu filmu Ulead Video Studio 8 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post usuniecie fragmentu filmu Ulead Video Studio 8
Mam pewien problem - zgralem 21 minut i 45 sekund filmu, o 3 sekundy za duzo, poniewaz zaczal sie juz nastepny. Tutaj zaczyna sie problem, nie wiem jak wykasowac te 3 sek filmu, probowalem juz na wszystkie sposoby ale nie wychodzi mi. Prosze o pomoc

niedziela, 3 września 2006, 17:49
Bywalec
Bywalec

Najpierw wstaw swój film do projektu. W dużym oknie na środku ekranu będziesz miał jego podgląd, a tuż pod tym oknem masz dwa suwaki: Ciebie interesuje górny (niebieski), czyli pasek przycinania (Trim bar). Teraz wystarczy tylko na tym niebieskim pasku najechać na oznaczenie jego końca (mały szary przycisk) i przeciągnąć go w lewo do miejsca w którym chcesz zakończyć (przyciąć) swój film. Możesz się wspomagać przyciskami poniżej (klatka w przód, w tył itd). Ddodatkowo masz kontrolę czasu poniżej. Twój filmik jest już przycięty!

Aby zobaczyć czy dobrze przyciąłeś zmień pod oknem podglądu ustawienia z CLIP na PROJECT i wciśnij Play. Uwaga: nie zawsze UVS8 gra klip do końca więc najlepiej końcówkę przesuwaj sobie ręcznie dolnym suwakiem).

Teraz przejdź do zakładki Share i zachowaj swój obcięty plik (jeśli przycinasz oryginał to najlepiej zachowaj w formacje DV.

Pozdr. Marek

niedziela, 3 września 2006, 20:15
Nowy
Nowy

dzieki za pomoc :) tylko on niestety od nowa musi zapisywac 21 minut filmu, zamiast poprostu wykasować te 3 sekundy :/

wtorek, 5 września 2006, 13:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]