Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 17:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Nadruki na płytach DVD 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Nadruki na płytach DVD
Witam

Chciałbym zasięgnąć opinii na temat atramentowych drukarek do płyt DVD. Czy używacie Państwo takowych, jakich modeli, firm, jakie są koszty eksploatacji? Czy na przykłada się napełnić pojemniki z tuszem aby zmniejszyć koszty wydruku.
Proszę o odpowiedzi z pewnością inni użytkownicy forum chętnie poczytają ten temat.

Pozdrawiam

środa, 13 września 2006, 10:54
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Czesc. Mam epsona R220 i jestem zadowolony. Oczywiście na oryginalnych tuszach kolorki sa lepsze ale na podrobkach tez nie sa zle. Po za tym nie dajmy sie zwariowac ja drukuje na verbatimach i tdk matowych i jestem zadowolony, ciekaw jestem czy przypadkiem na plytach glosy nie byloby lepiej...? komplet oryginalnych tuszy kosztuje 200, podróbki 40 zł wiec koszty niewspółmiernie tańsze...pozdrawiam
ps. musisz jedno wieziec, że taki nadruk daje o wiele lepszy efekt jak naklejka, która i tak jescze dodatkowo musisz przykleić(równo)..:)

środa, 13 września 2006, 11:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam, ja osobiście uzywam Canona ip 3000, sprawdzałem przed zakupem wiele innych ofert i do Canona zakupisz najtansze "uzupełniacze" tuszu. Odradzam oklejac płyty jakimikolwiek okolicznościowymi naklejkami- wiele odtwarzaczy wyswietli Ci error, ale to tak na marginesie.

Pozdrawiam

środa, 13 września 2006, 14:24
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]