Teraz jest poniedziałek, 19 listopada 2018, 03:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Adobe After Effects i DigiEffects CineLook Plugins problem 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Adobe After Effects i DigiEffects CineLook Plugins problem
Witam Po instalacji pluginów DigiEffects CineLook Plugins do AAE 6.0 wszsytko jest w poządku dopoki nie chce uzyć presetów. Nie moge ani ich wgrac jaki zapisać swoich. W czym może tkwić problem??

czwartek, 21 września 2006, 11:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

W tym, że trzeba przeczytać readme, gdzie jest napisane jak korzystać z presetów

czwartek, 21 września 2006, 11:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Myslisz ze nie przeczytałem??Czy na tym forum pomoc polega na ucieraniu innym nosa?? Przeczytałem , zrobiłem jak było napisane i nadal nie działa , dlatego napisałem tutaj , wiec co mogłem zrobic żle??

czwartek, 21 września 2006, 12:01
Moderator
Moderator

Czy na tym forum pomoc polega na ucieraniu innym nosa??

tak... niestety...
to bardzo smutne i nie dotyczy to tylko tego forum. nie zdawałem sobie z tego sprawy, dopuki sam nie potrzebowałem pomocy.
po pierwsze, żeby się o czymś dowiedzieć z searcha trzeba przebić się przez miliony postów w stylu "było, poszukaj, to nie boli" co w setnym poście, który wyszukałeś wdiabla niemiłosiernie.
po drugie szpece w danej dziedzinie wożą się z podniesionym nosem i każdy kto zada "oczywiste pytanie" to noob, bezmózg, przedszkolak, w ostateczności debil. czasem świerzbi mnie, żeby takiemu powiedzieć "spytaj o przeplot, a tak cię zgnoję, że popamiętasz ;)". chociaż w sumie nie jest to w cale takie śmieszne.
po trzecie, kiedy człowiek naprawdę potrzebuje pomocy w nieszablonowej kwestii, to nie ma co liczyć na pomoc, bo na forach poprostu nie udzielają się faktyczni znawcy, a najczęściej tylko krzykacze.
po czwate - nie sądzę, aby fora były skarbnicą wiedzy, raczej śmietnikami, bo rzetelnych informacji jak na lekarstwo i nie ma ich kto weryfikować.
po piąte zauważyłem, że fora służą do zadawania pytań, a nie koniecznie do uzyskiwania odpowiedzi.
po szóste - jak GrassHoppeR pomaga, to jest cacy, a jak potrzebuje pomocy, to mamy go w dupie.

smutne bardzo, szczególnie dlatego, że tyle czasu zmarnowałem na forach, a w ostateczności i tak nie otrzymałem żadnych informacji. no może oprócz dvinfo, tam jest faktyczna skarbnica. wybaczcie tą żółć, ale bądźmy szczerzy - fora gówno dają, to jakby się na podwórku pytać...

Ostatnio edytowano czwartek, 21 września 2006, 12:35 przez GrassHoppeR, łącznie edytowano 1 raz

czwartek, 21 września 2006, 12:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A niby skąd ja mam wiedzieć jak to instalowałeś

czwartek, 21 września 2006, 12:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

softsport napisał(a):
Czy na tym forum pomoc polega na ucieraniu innym nosa??

tak... niestety...
to bardzo smutne i nie dotyczy to tylko tego forum. nie zdawałem sobie z tego sprawy, dopuki sam nie potrzebowałem pomocy.
po pierwsze, żeby się o czymś dowiedzieć z searcha trzeba przebić się przez miliony postów w stylu "było, poszukaj, to nie boli" co w setnym poście, który wyszukałeś wdiabla niemiłosiernie.
po drugie szpece w danej dziedzinie wożą się z podniesionym nosem i każdy kto zada "oczywiste pytanie" to noob, bezmózg, przedszkolak, w ostateczności debil. czasem świerzbi mnie, żeby takiemu powiedzieć "spytaj o przeplot, a tak cię zgnoję, że popamiętasz ;)". chociaż w sumie nie jest to w cale takie śmieszne.
po trzecie, kiedy człowiek naprawdę potrzebuje pomocy w nieszablonowej kwestii, to nie ma co liczyć na pomoc, bo na forach poprostu nie udzielają się faktyczni znawcy, a najczęściej tylko krzykacze.
po czwate - nie sądzę, aby fora były skarbnicą wiedzy, raczej śmietnikami, bo rzetelnych informacji jak na lekarstwo i nie ma ich kto weryfikować.
po piąte zauważyłem, że fora służą do zadawania pytań, a nie koniecznie do uzyskiwania odpowiedzi.
po szóste - jak GrassHoppeR pomaga, to jest cacy, a jak potrzebuje pomocy, to mamy go w dupie.

smutne bardzo, szczególnie dlatego, że tyle czasu zmarnowałem na forach, a w ostateczności i tak nie otrzymałem żadnych informacji. no może oprócz dvinfo, tam jest faktyczna skarbnica. wybaczcie tą żółć, ale bądźmy szczerzy - fora gówno dają, to jakby się na podwórku pytać...

Nie no Grass, chyba troche przesadzasz.
Rozumiem twoje rozżalenie bo faktycznie na np. ten post odnośnie magnesu ktoś móglby się laskawie pofatygować i to mnie dziwi. Nawiasem jeżeli jesteś zainteresowany testem w gs400 to moge sprawdzić ale chyba nie o to Ci chodzi.
Zgodze się że ataki są zbyt częste ale nieprawdą jest że na forum jest "gówno". Jest cala masa idiotycznych wątków, które utrudniają znalezienie potrzebnej odpowiedzi ale ja osobiście bardzo dużo zawdzięczam wiedzy tu zawartej i pomocy użytkowników m.in. Twojej.
A co do nieszablonowych pytań to fakt, niewielu jest speców a za to cala masa krzykaczy co potrafią tylko wstawiać glupie komentarze, a jak trzeba przylożyć magnesik do minitorka to już się nie chce :( .

Podsumowując , byloby lepiej gdyby posty prezchodziy przez jakieś sito ale komu się chce ... :?

Pozdrawiam gorąco

czwartek, 21 września 2006, 13:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jakbym mial magnes, to bym przylozyl. z drugiej strony mam nadzieje ze nic by sie nie spieprzylo...

czwartek, 21 września 2006, 13:47
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]