Teraz jest piątek, 16 listopada 2018, 07:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Pinnacle Studio 9 problem z mpegencoderlib.dll 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pinnacle Studio 9 problem z mpegencoderlib.dll
Witam wszystkich forumowiczów! Jestem średnio zaawansowanym filmowcem amatorem ale teraz zetknałem się z problemem, którego nie umiem rozwiązać. Nie znam się zbyt dobrze na informatyce. Proszę o pomoc i wskazówkę w takiej sprawie. W trakcie renderowania materiału zgranego z kamery cyfrowej w formacie DV 14:3 do filmu w formacie DVD-Video, po około pół godzinie pracy Pinnacle Studio 9 zawiesza się i wyskakuje komunikat o błędzie programu. W treści jest napisane, że modułem powodującym błąd jest mpegencoderlib.dll zawarty w Pinnacle 9.3.6. Zdarzało mi się, że program zawieszał działanie bo miałem utracone klatki albo dźwięk był przesunięty w stosunku do obrazu (zmora), ale tak było jak używałem kamery analogowej i przechwytywałem materiał przez tuner TV (stracone klatki). Z tej kamery są piękne amatorskie filmy i zapewnia transfer bez strat do PC przez fire wire. Nie wiem czy mam za mało pamięci RAM (512 MB), czy biblioteki stare a może ta wersja Studio 9 nie renderuje filmów panoramicznych? Chociaż jeden (pierwszy) udało mi się zrenderować, kolejnych już nie. Liczę na konstruktywne wskazówki. Dzięki.

SONY DCR-HC90E, Pinnacle 9.3.6, WIN XPSP2 NTFS

czwartek, 21 września 2006, 22:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]