Teraz jest środa, 21 listopada 2018, 08:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Picture Package-klipy filmowe-trochę długawe 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Picture Package-klipy filmowe-trochę długawe
Witam serdecznie wszystkich ekspertów.Jestem nowy na forum i chciałbym prosić o pomoc.Drogą zakupu nabyłem kamerkę Sony DCR-DVD405E.Ze sprzętu jak na razie jestem zadowolony.wypalam płyte robię menu na kamerze i już....Ale....no właśnie jest ale.Można skorzystać z oprogramowania Picture Package-Viewing and Handling Picture (zrzucając przedtem na dysk film) i zrobić klip filmowy który sam się robi(ot taka zabawka-prawdziwi profesjonaliści pewnie mnie wyśmieją,ale nie bardzo chce mi się bawić w jakis suuuper montaż)miksując zdjęcia z filmem.Ale do rzeczy.Problem leży,że tak powiem w ilości dostępnych stylów.sa AŻ!!!3.To trochę mało.I tu moje pytanie czy jest możliwość zaimplentowania,czy stworzenia własnych pasujących (chodzi o format)stylów?Filmiki sa naprawdę całkiem fajne z byle czego DOSŁOWNIE z kilku ujęć trwających ok.10 minut z,których ja nie potrafiłbym zrobić nic sensownego wychodzi całkiem fajny klip.Co do kamery to jest naprawdę niezła.Potrafi nagrac dzwięk 5.1(i to naprawdę nieźle-testowałem to stawiając kamere na stole i puszczałem sygnał test tone na kinie domowym)wyszło jak dla mnie wystarczajaco dobrze.Do zalet mozna zaliczyc również format 16:9 (nareszcie nagrywane osoby nie wyglądają jak przed dietą odchudzającą :lol: )
Prostota bsługi i menu w jez.polskim też OK.
To by było tyle na razie.
PS Liczę na pomoc w temacie stylów do Picture Package
Może wkrótce wezmę się za jakąś reckę tej kamery.(jak znajdę czas :lol: )

czwartek, 23 listopada 2006, 00:19
Moderator
Moderator

Aż się boję polecać ten program - Link do opisu Pinnacle Studio , bo lubi sie czasem zawiesić, a wymagania sprzętowe ma naprawdę spore, ale ma też funkcję o której piszesz. Ściągnij sobie triala. Miejmy nadzieję że funkcja SmartMovie będzie w nim aktywna, to będziesz mógł ją ocenić. Poza wadami program Studio ma tez zalety. Ma intuicyjny interfejs, spore możliwości jak na swoją cenę i liczne dodatki (z okazji 20 lecia firmy).
pozdrawiam

czwartek, 23 listopada 2006, 09:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Dzięki serdeczne.Własnie o coś takiego mi chodzi.Zastanawiam się tylko czy Pinnaclema możliwość importu pliku DVD i jego obróbki.Może ktoś udzieliłby 100% potwierdzenia lub zaprzeczenia.Ciekaw jestem czy funkcja smart mowie robi dzwięk 5,1.

czwartek, 23 listopada 2006, 11:10
Moderator
Moderator

Odpowiedź brzmi: tak, i chyba tak, (bo w ogóle jest ta funkcja), ale żadna z nich nie będzie w trialu aktywna jak sądzę.

czwartek, 23 listopada 2006, 17:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Co do wymagań,to mam nadzieję ,że na sempronie mobilnym 3000 i grafiką Ati x-700 to chyba wystarczy żeby poszło.I jeszcze jedna sprawa wyczytałem w opisie ,że żeby aktywować możliwośc obróbki plików mpg2 trzeba coś dokupić (aktywować?)nie bardzo wiem której wersji to dotyczy.chodzi mi konkretnie która wersja będzie robiła 5.1 i smart movie jednocześnie.Chodzi mi o pełną wersję.Przymierzam się żeby cos kupić.Ewentualnie skorzystam z tego
http://store.muvee.com/?f=upgrade&k=WZW ... =1&s=42608
Nie jest to przewspaniałe i wszystkomające ale do domowego uzytku......chyba wystarczy.

czwartek, 23 listopada 2006, 20:09
Nowy
Nowy

a czy ta kamera moze sluzyc jako nagrywarka z TV? i czy to ma sens w porównaniu z nagrywarkami stacjonarnymi...

środa, 3 stycznia 2007, 23:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]