Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 06:04

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Pinacle Studio 11 i ProDAD VitaScene ????????? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Pinacle Studio 11 i ProDAD VitaScene ?????????
Witam. Zamierzam zakupić program ProDAD VitaScene. Najtańszy na allegro zanlazłem za około 800zł ale ku mojemu zdziwieniu w sklepie internetowym znalazłem Pinacle Studio 11 z którym w pakiecie jest ProDAD VitaScene (cena za całość 270zł). Czy te w pakiecie z Pinacle to jakaś okrojona wersja czy jak. Kolosalna różnica w cenie i nie wiem co mam na ten temat myśleć. Może ktoś zna szczegóły ????? Aha. Pracuje na AP 1.5 wiec może te z pakietu Pinacle nie bedzie chodzić z AP ????

wtorek, 19 lutego 2008, 11:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Pinacle Studio 11 i ProDAD VitaScene ?????????
To może być demo :wink:

wtorek, 19 lutego 2008, 19:45
Moderator
Moderator

nie widzę różnicy między vitasceną ( plugin w pinnacle ) a vitasceną o którą się pytasz > chodzi o ilość efektów ( na dzień dzisiejszy instalujemy patche 1,0,34 ) . instalka z pinnacle instaluje tylko w pinnacle i jako plugin , a instalka którą ty chcesz kupić instaluje do wszystkich programów jako plugin i też jako sam program > otrzymaną licencję wskazujesz tylko w jednym programie , albo wklejasz do folderu i masz we wszystkich odblokowane vitascene .

środa, 20 lutego 2008, 11:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

cycuac napisał(a):
Witam. Zamierzam zakupić program ProDAD VitaScene. Najtańszy na allegro zanlazłem za około 800zł ale ku mojemu zdziwieniu w sklepie internetowym znalazłem Pinacle Studio 11 z którym w pakiecie jest ProDAD VitaScene (cena za całość 270zł). Czy te w pakiecie z Pinacle to jakaś okrojona wersja czy jak. Kolosalna różnica w cenie i nie wiem co mam na ten temat myśleć.

Ja też chciałbym rozeznać temat do końca. Ten Vitascene za ok. 800zł niestety nie obsługuje HD, natomiast ten w Studio12 Ultimate myślę że tak, skoro program obsługuje formaty HD. Cena wersji BOX z HD z ProDAD to koszt około 1 800zł. Mój docelowy podstawowy program edycyjny to Premiere CS4, lecz dla samych efektów w dodatku w HD takich jak Vitascene, Red Giant Magic Bullet Looks, Boris Graffiti - plugin do tworzenia wektorowych animacji 2D/3D za około 350zł warto chyba kupić -to po prostu śmieszne pieniądze. Stąd prośba do posiadaczy Studio Ultimate 12 o wypowiedź na ile te pluginy są pełne/okrojone.
Pozdrawiam

środa, 11 lutego 2009, 16:18
Bywalec
Bywalec

Vitascene jako plugin do Pinnacle Studio Ultimate, to wersja, która posiada 1/3 efektów z pełnej wersji programu, który byś kupił jako samodzielny. Ot i taka jest różnica.

środa, 11 lutego 2009, 17:57
Moderator
Moderator

Odkopałeś stary temat > wiele się zmieniło , ale jedno jest pewne nie zawsze piszemy wszystko :P . powiedzmy to o czym ja piszę > to trzeba zdjąć blokadę w instalatorze ( powiedzmy w vitascenie to tylko usunąć znaczek # w jednym pliku ) i jest OK. :P
A czy warto kupić 12-kie ????? może lepiej poczekać na nowszy numer :?: choć jak bym miał AP to w życiu bym nie kupił pinnacle . A co do materiału HD to na 1,42 nie widzę już problemu . Warto ściągnąć demo i zapoznać się czy działa nam poprawnie ( wymagania sprzętowe - karta graficzna ) .

środa, 11 lutego 2009, 18:48
Nowy
Nowy

Witam.mam pytanie miałam zainstalowany vitascene do programu vegas 8,ale mi sie skonczył chcialam ponownie zainstalowac ale nie moge, jak go zainstalowac ponownie .pomocy...

sobota, 24 października 2009, 00:46
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]