Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 00:30

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 -------------------EDIUS 5 ! ! !--------------------- 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post -------------------EDIUS 5 ! ! !---------------------
Kolejna odsłona popularnego programu do profesjonalnej edycji video już za nami , na targach IBC firma Grasswalley-Canopus zaprezentowała właśnie program ?EDIUS 5?
Edek tak właśnie zdrobniale nazywany jest ten wspaniały program który od teraz nie będzie
dzielony na wersję PRO i BRODCAST ponieważ wszystkie funkcje i obsługiwane formaty są dostępne w nowym jednym programie co ucieszy wszystkich dotychczasowych użytkowników a pewnie zwróci uwagę tych którzy mieli wątpliwości co do tego softu.
Możliwość instalowania programu na platformie Windows Vista 32 i 64 bit to nie wątpliwie oczekiwany krok wykonany przez programistów firmy Grasswalley-Canopus ale dołożenie do i tak bogatej palety filtrów audio-video i efektów transitions nowej palety GPU to miły gest z ich strony no ale w tym wypadku ?od przybytku głowa nie boli??
Funkcja wyrównywania ścieżek audiu, pluginy firmy ProDad nowy panel exportu, możliwość wypalania płyt DVD i Blu-Ray no i ta wyjątkowa stabilność wiele można by tu jeszcze pisać ale proponuję aby każdy sam spróbował bo ja właśnie mam za sobą kilka godzin wspaniałej zabawy. Na pewno ucieszy wszystkich informacja że pojawiły się też nowe produkty sprzętowe takie jak HD STORM kontynuacja kultowej karty video czy konwerter ADVC-HD50 umożliwiający konwersję dwukierunkową DV i HDMI.
Wracamy do EDKA i tu uspokoję wszystkich którzy zakupili ten produkt kilka tygodni przed premierą Ediusa 5 bo w firmie Beiks którą reprezentuję będzie możliwość aktualizacji wersji 4 do wersji 5 na specjalnych warunkach.
Myślę że na tegorocznym Roadshow 2008 firmy Beiks z przyjemnością pokażę państwu dużo więcej niż mogłem tu napisać.Masz pytania to zapytaj slawek@beiks.pl lub jarek@beiks.pl
Pozdrawiam Slawek

niedziela, 14 września 2008, 19:35
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Re: -------------------EDIUS 5 ! ! !---------------------
kiedy wychodzi do sprzedazy? czy juz jest moze dostepne?

na jakiej zasadzie odbywa sie akualizacja wersji 4 do 5?

piątek, 19 września 2008, 10:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]