Teraz jest sobota, 21 lipca 2018, 07:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Problem z nagraniem filmu z dysku twardego na płytę dvd 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Problem z nagraniem filmu z dysku twardego na płytę dvd
Witam mam taki problem otóż nic z dysku twardego jeśli chodzi o filmy w formacie dvd nie mogę przegrać na płytę poprzez nagrywarkę.Odtworzyć owszem obojętne jakim programem bez problemu odtworzę nawet jak chcę ponownie przerobić dany film programem Shrink 3.2.0.15 także mam z tym problem nie widzi tych filmów i takie info ukazuje mi się na ekranie monitora http://img161.imageshack.us/img161/8779 ... muznd3.png , http://img150.imageshack.us/img150/5101 ... inkwv6.png nigdy tego nie miałem wcześniej nic nie mogę przegrać z dysków na płyty jeśli chodzi o filmy co może być tego przyczyną?Jak wspominałem odtwarzać bezproblemowo mogę będę ogromnie wdzięczny za pomoc jak mogę ten problem rozwiązać.Wcześniej wszystko było zgrywane na dysk twardy tym samym programem czyli Shrink 3.2.0.15 zanim powstał ten problem ale działało wszystko bez zarzutu.

Mugen Max SCMGD-1000
Samsung 850 Pro (SSD 512 GB)
Asus GTX 960 Strix 2 GB DDR5
G.Skill DDR3 2133 MHz 4x8 GB
Pioneer BDR-S09XLT
Chieftec: CFT-850G-DF

poniedziałek, 19 stycznia 2009, 01:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Problem z nagraniem filmu z dysku twardego na płytę dvd
A nie instalowałeś ostatnio Packmana? A odtwarza się menu? Jeśli nie, to pewnie zgubiłeś video_ts.ifo.
Film możesz nagrać innym softem do wypalania płyt dvd (niekoniecznie do tworzenia obrazu, jak np. cloneDVD); opcja w rodzaju "kopiuj dane", wczytaj katalogi audio_ts i video_ts. Np. moja stara WIWA i tak nie zawraca sobie głowicy tym plikiem menu i czyta od razu właściwy film.

poniedziałek, 19 stycznia 2009, 02:21
Stały bywalec
Stały bywalec

Witam źle mnie chyba zrozumiałeś ja nie mogę w ogóle nagrać żadnego filmu z dysku twardego gdyż nie widzi tego program żaden nie mam pojęcia dlaczego sam widziałeś zapewne na fotkach odtworzyć mogę bezproblemowo np.w Nero ale za nic nagrać na płytę dvd bo sam widziałeś na fotkach jakie wychodzą problemy przy tym.

Mugen Max SCMGD-1000
Pioneer BDR-S09XLT

poniedziałek, 19 stycznia 2009, 02:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Metoda przeciągnij i upuść w opcji nagrywania danych - wciągasz katalogi audio_ts i video_ts i powinno się nagrać to co w nich jest, a nie to co być powinno. Jak wywalisz z video_ts wszystko, to i tak powinien się nagrać pusty katalog. Podejrzewam, że nagrywasz przez jakieś opcje nagraj dvd-video, albo coś podobnego.
A tak w ogóle, to tylko filmów nie możesz nagrywać?

poniedziałek, 19 stycznia 2009, 03:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

grabos napisał(a):
Metoda przeciągnij i upuść w opcji nagrywania danych - wciągasz katalogi audio_ts i video_ts i powinno się nagrać to co w nich jest, a nie to co być powinno. Jak wywalisz z video_ts wszystko, to i tak powinien się nagrać pusty katalog. Podejrzewam, że nagrywasz przez jakieś opcje nagraj dvd-video, albo coś podobnego.
A tak w ogóle, to tylko filmów nie możesz nagrywać?

Oczywiście, spróbuj tą metodą ale w Nero Burning ROM, nie w Nero Expres.

wtorek, 20 stycznia 2009, 11:40
Stały bywalec
Stały bywalec

Nie zrozumieliście mnie dokładnie.Ja nie chcę nagrać płyty zabezpieczonej itd.tylko z dysku twardego obojętne jaki mam film w jakości dvd logiczne że jest to format MPEG 2 tu mam problem jak pokazałem w screenach mam partycje od C do G i z żadnej partycji niema szans abym mógł coś nagrać z wszystkich jest identyczny błąd obojętne jaki bym film nie zaznaczył który wcześniej był na dysk zrzucany za pomocą programu SHRINK wersja 3.2.0.15 wraz z pod programikiem AnyDVD 6.5.1.8 nie chce mi go nagrać cały czas wyskakuje błąd wymieniony we wcześniejszych opisach mego problemu na forum.Przecież z dysku twardego filmy są już niezabezpieczone programowo i zawsze tak miałem że bez problemu mogłem go nawet po okresie dla przykładu roku czasu nagrać na płytę dvd ponownie gdy tylko dany film znajdował się w folderze na dysku twardym.Odtworzyć dany film owszem bez żadnego problemu i każdy ale nagrać niestety coś chyba musiało się pochrzanić tylko nie wiem co???Jeszcze jedno dzisiaj zrzucałem na dysk twardy ( partycję C ) film z płyty dvd jak zawsze najpierw programem SHRINK wersją wyżej wymienioną i widzę ku memu zdziwieniu że ten teraz mogę bez żadnego problemu nagrać na płytę dvd jak zawsze to robiłem starym zwyczajem a z partycji D , E , F , G niestety nic z tego więc co może być tego przyczyną przecież nawet jak się stawia świeży system to przecież wszystkie dane kasują się tylko z partycji C a reszta czyli D , E , F , G pozostają bez zmian prawda???!!Po próbie postawienia nowiutkiego systemu z myślą że błąd się naprawi niestety dalej ten sam scenariusz jest , bez zmian i co można poradzić na ten problem hmmm.....???!!

Mugen Max SCMGD-1000
Pioneer BDR-S09XLT

wtorek, 20 stycznia 2009, 21:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeśli z tych partycji możesz nagrywać cokolwiek w ogóle, nie mówmy już o nagrywaniu filmów dvd, ale o nagrywaniu danych. Ściągnij sobie np darmowy deep burner lub ashampoo burning studio free. Odpal opcję nagrywanie "data cd/dvd". Odpali się okno do którego ładujesz dane. Zrób test. Nie wciągaj od razu audio_ts i video_ts, ale weź cokolwiek z tych lokalizacji (np. jakiś katalog ze zdjęciami, katalog z napisami - bez różnicy, byle było w nim trochę plików). Chwyć go myszą, przeciągnij i upuść w okno programu do nagrywania. Jak nie wejdzie to masz problem:( Jeśli wejdzie, to skasuj i tak samo wciągnij audio_ts i video_ts. To są dane i o ile nie ma jakiegoś problemu systemowego na partycjach, powinny się wczytać. Ale jeśli znowu wyskoczy ten komunikat, znaczyłoby to, że te ten .ifo siedzi w katalogu, ale jest bezużyteczny. W takim wypadku utworzyłbym w innym miejscu puste katalogi audio_ts oraz video_ts i skopiowałbym do nich całą zripowaną shrinkiem zawartość poza felernym plikiem. Jak już pisałem ten plik nie jest konieczny do odtwarzania dvd, ale też nie każdy odtwarzacz sobie z jego brakiem poradzi.

wtorek, 20 stycznia 2009, 22:35
Bywalec
Bywalec

chyba nie masz pliku .ifo lub jest uszkodzony.
Plik .ifo mozesz stworzyc programem IfoEdit

wtorek, 20 stycznia 2009, 23:53
Stały bywalec
Stały bywalec

Właśnie kumpel dał mi swojego kompa abym mu postawił nowy system itd.bo jeszcze dysk miał w starym systemie FAT32 zamiast NTFS i po zrobieniu wszystkiego jak trzeba spróbowałem tak dla picu zainstalować SHRINK 3.2.0.15 i z tego przenośnego dysku co pod usb się go podłącza u mnie także nic nie chciało odczytać z niego to samo co jest na screenach poszło bez problemu tak jak to zawsze robiłem starym zwyczajem.Zdziwiło mnie to ogromnie więc mam nagrane pliki wszystkie ok tylko czemu u mnie to nie chce śmigać jak wcześniej mimo iż postawiłem jak już wspominałem świeżutki system od podstaw.Już sam nie wiem co robić jeszcze dla pewności wezmę ten przenośny dysk i spróbuję u innego kumpla czy także będzie tak samo , jeśli tak to już nie wiem co może być przyczyną u mnie że za nic nie mogę nic nagrać a u innych idzie bezproblemowo.

Mugen Max SCMGD-1000
Pioneer BDR-S09XLT

czwartek, 22 stycznia 2009, 09:48
Nowy
Nowy

mam pytanie oto-z zrobilem w Pinacle studio12 plus projekt z menu chcialem go wypalic programem dvd shrink i program za pomoca decyptera mi nagral ale nie nagral menu czemu tak sie stalo. Czy jest na to jaks odpowiedz sensowa?

niedziela, 5 czerwca 2011, 21:51
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]