Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 13:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Pliki typu VR_MOVIE.VRO 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Pliki typu VR_MOVIE.VRO
Witam mam taki problem otóż nagrywam kumplowi z tv.programu AXN serial Dr.House posiadam nagrywarkę stacjonarną Panasonica model:DMR-E65 gdzie na płytę DVD-RAM nagrywam mu kilka odcinków w systemie SLP gdzie jakość jest obniżona ale zato można na płytę 4.7GB nagrać aż do 8 godzin materiału.Najpierw to nagrywam na wyżej wymienioną płytę i potem wrzucam już na komputer do obróbki materiału do danego oprogramowania którym to akurat jest teraz Nero wersja 9.2.6.0 gdzie jest podprogramik Nero Vision wersja 6.2.6.1 aby usunąć reklamy itd. gdy już zrobię cały montaż i gotowe jest wszystko do nagrania na płytę mam z tym problem mimo iż już jest exportowany do pliku w systemie MPEG 2 czyli jakości dvd.Bardzo długo to robi mimo bez chwalenia się dobrego sprzętu do obróbki materiału.Mam zasadę każdy ma to naco go stać jednych ( bez urazy ) rajcują gierki mnie akurat montaż pasjonuję się tym od wielu lat.Przede wszystkim liczy się u mnie dokładność i jakość nie ilość w tym fachu niestety to podstawa.Wróćmy do tematu mimo iż po zaznaczeniu w Nero Vision aby po montażu nagrał to na płytę 4.7GB zawsze jest problem i niechce tego nagrać.Dziwi mnie to bo płyta DVD-RAM także ma pojemność 4.7GB i na niej bezproblemowo jest wszystko nagrane tylko że jak już wsp.w tym systemie SLP o troszkę gorszej jakości obrazu ale koledze nie zależy na tym byle by mniał co oglądać i na płycie dużo się mieściło jego sprawa.Jak można rozwiązać ten problem muszę to wszystko obrabiać na kompie gdyż tu montaż robię do jednej tysięcznej sekundy klatka po klatce więc wycinając reklamy program robi to perfekcyjnie że nic nie widać po montażu noi co najważniejsze dla mnie ma interfejs polsko języczny.Próbowałem także już w Pinnacle Studio Ultimate wersja 11 , Video Deluxe 14 PLUS wszytkie wersje oprogramowania full.Będę wdzięczny za pomoc jak można rozwiązać ten problem.

Mugen Max SCMGD-1000
Samsung 850 Pro (SSD 512 GB)
Asus GTX 960 Strix 2 GB DDR5
G.Skill DDR3 2133 MHz 4x8 GB
Pioneer BDR-S09XLT
Chieftec: CFT-850G-DF

wtorek, 19 maja 2009, 14:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]