Teraz jest sobota, 17 listopada 2018, 23:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Sprawdzenie płyty dwuwarstwowej 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Sprawdzenie płyty dwuwarstwowej
Witam poszukuję programu gdzie on mógłby mi wykryć na szybko w którym miejscu czasowo jest przesok na plycie dwuwarstwowej chodzi tu o przeskok z jednej warstwy na drugą.Chcę poprostu przed zaimportowaniem filmu do programu i tam dodania pl.lektora sprawdzić czasowo gdzie jest ten przeskok na filmie z jednej warstwy na drugą aby mi pokazało informację że jest on np.na 1g 5m 23sek abym nie tracił czasu oglądając dokładnie film cały który trwa np.2g 30m nie wiem co może być tego przyczyną i przypuszczam żeto właśnie jest gdy zablokuję główną ścieżkę audio w filmie i wgram swoją z tego samego filmu która trwa identycznie czasowo to po exporcie już gotowego materiału do pewnego czasu jest ok wszystko a po np.40 lub 50 minutach już zaczyna mi się wizja z fonią rozjeżdżać i nie zgadzać mimo iż jak już wsp.z początku było extra przy próbie odtworzenia takiego materiału.Przypuszczam że właśnie może jak na płycie dwuwarstwowej jest ten 1 max 2 sekundowy przeskok widać to przecież na obrazie a ścieżka dodana przezemnie trwa nadal dlatego potem po jakimś czasie się nie zgadzają.Wiem że wizja z fonią nie mają być zgrane codo setnej sekundy bo nigdy tak niema jeśli chodzi o film z pl.lektorem zawsze jest to opóźnienie.Jednakże po dodaniu i modyfikacji zawsze sprawdzam na słuchawkach odsłuchując dźwięk i patrząc na ruchy warg z ust na filmie czy dźwięk oryginalny czyli np.angielski zgadza się właśnie z ruchami warg i wypowiadanymi słowami nie zwracając w tym czasie uwagi na pl.lektora jeśli to jest ok wówczas wiem że dźwięk z pl.lektorem jest dodany perfekcyjnie i wszystko gra.Tylko jak już wsp.dlaczego do pewnego czasu jest synchronizacja tak jak trzeba a po danym czasie już nie martwi mnie właśnie ta przerwa na ułamek sekundy w obrazie dlatego potem może nie być synchronizacji dźwięku z video.

Mugen Max SCMGD-1000
Samsung 850 Pro (SSD 512 GB)
Asus GTX 960 Strix 2 GB DDR5
G.Skill DDR3 2133 MHz 4x8 GB
Pioneer BDR-S09XLT
Chieftec: CFT-850G-DF

wtorek, 23 czerwca 2009, 16:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]