Teraz jest sobota, 21 lipca 2018, 22:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Ulead Video Studio 4 SE Basic 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Ulead Video Studio 4 SE Basic
Mam wielki problem. Kupiłem sprzęt z legalnym oprogramowaniem od kogoś i to właśnie oprogramowanie nie miało numerów seryjnych. Nie mogę znaleść numeru seryjnego do Ulead Video Studio 4 SE Basic. Może ktoś z Was ma tą właśnie wersję ze sprzętem i by się podzielił serialem to tego programu. Zaznaczam że mam oryginalny program. Smutno mi ze mam legalny program a nie mogę z niego skozystać. Może ktoś zna sposób jak zdobyć ten numer. Prosił bym o pomoc.

Marcin wwwzzz1@wp.pl

wtorek, 29 lipca 2003, 12:14
Bywalec
Bywalec

Post Legalny?
Legalne oprogramowanie to program na oryginalnej płytce wraz z numerem seryjnym.
Musisz zwrócić się do sprzedającego po numer.

środa, 30 lipca 2003, 08:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Video studio 4 SE
No właśnie w tym problem że ten ktoś sprzedał mi sprzęt z płytką bez numeru seryjnego, pewnie stwierdził że koperta papierowa była nie ładna i ja wywalił wsadził do plastikowej a na papierowej był numer. I teraz płytkę mogę sobie zawiesić jako ozdobę. Szkoda. A numeru on po prostu nie ma. Ale czesto ludzie mają takie same oprogramowanie i mogli by sie podzielić i nie widział bym w tym żadnego .... Mogę przedstawić oryginalny nośnik i sprzęt mogę sfotografować i wysłać nawet zrobić filmik :)))))). Ale co tam trudno. Po prostu jest mi przykro. Mieć legalny program i nie móc z niego kożystać :( Poza tym nie wiem czy ten program ma jakieś większe możliwości niż Edit Studio którego używam od dawna i go uwielbiam. Znam Ulead Media Studio pro czy to coś podobnego ??? Może video studio to sam edytor wideo z ulead media studio ?
Pozdrawiam

środa, 30 lipca 2003, 15:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]