Teraz jest piątek, 16 listopada 2018, 09:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 adobe premiere 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post adobe premiere
podpowiedzcie jak zgrać cały film w adobe premiere
zgrywa mi się tylko 27000 klatek około 18minut win98se 256ram,80Giga, fire wirwe1394;

wtorek, 4 czerwca 2002, 11:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post rozwiazanie problemu...
zgrywa Ci sie ok. 18 minut bo zrzucasz do AVI , a ten format ma smieszne ograniczenie do 2048 MB pojemnosci - nie wiem ktora wersja
adobe'a premiere wiec nie moge nic wiecej Ci powiedziec , ale wiem
rowniez , ze ktoras wersja omija to ograniczenie - musisz sie dowiedziec sam - najlepiej na http://www.adobe.com .... albo gdzies indziej ;-))

środa, 5 czerwca 2002, 11:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
To nie AP ma ograniczenia lecz system plików FAT32 na dysku pod Win 98. Najnowsza 6? wersja Adobe Premiere podobno omija ten problem. Najlepiej przejdź na Win 2000 lub XP z systemem plików NTFS. Tam plik teoretycznie może mieć wielkość 12 TB.

środa, 5 czerwca 2002, 12:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
chrzanicie mam adobe 6.0 system plików fat32 i moge wgrac jednocześnie 80 giga materiału w jednym pliku.

wszystko zależy od sterowników kart i omija ten problem i jak nieraz jest mały chaczyk w sterach kary co trzeba zaznaczyć i jest problem z głowy

sam miałem taki problem ale wystarczyło włączyć jedną funkcję w sterach i po kłopocie

środa, 7 sierpnia 2002, 12:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
cyt: zgrywa Ci sie ok. 18 minut bo zrzucasz do AVI , a ten format ma smieszne ograniczenie do 2048 MB pojemnosci -bzdura

To nie wina ani pliku avi ani windowsa . Partycja zalozona pod fat32 naklada ograniczenia rozmiaru pliku . Sama zamiana na win 2000 i pozostawienie fat32 na partycji na ktorej zrzucasz tego nie rozwiaze. Zmien partycje na ntfs i tyle. A win 2000 i tak nadaje sie do tego najlepiej

sobota, 31 sierpnia 2002, 01:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]