Teraz jest piątek, 16 listopada 2018, 20:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Słaba jakość w zgrywaniu na hdd ,kontury obrysowane. 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Słaba jakość w zgrywaniu na hdd ,kontury obrysowane.
mam 1100amd athlon i twardy 7200 ,kamerka sony d8 i karta
d-link1394 ,interesuje mnie tylko PAL720x520 lub lepiej jeszcze przed zgraniem na hdd jest w podgladzie jakość słaba nawet msp7.wybrałem pełne pal .kontury każdej osoby są obrysowane,i postrzepione i podobnie ostre kolory,czyli każda osoba ma mocno podkreslone krawedzie i są one postrzępione ( takie schodki .mama system ME.czy jak bym przeszedł na xp czy by było lepiej. :?:

czwartek, 31 lipca 2003, 16:11
Bywalec
Bywalec

Poszukaj na forum. Była o tym mowa juz setki razy. Po zgraniu filmu przez FireWire obraz na monitorze komputera będzie wyglądał gorzej niż na ekranie telewizora po podłączeniu kamery bezpośrednio do TV. Wynika to z faktu iż telewizor i monior komputerowy zostały stworzone do innych celów i inaczej generują obraz.
Obraz zgrany z kamery jest z przeplotem (to właśnie te schodki na krawędziach postaci). Istnienie przeplotu uwarunkowane jest sposobem wyświetlania obrazu w telewizorze. Monitor wyświetla obraz bez przeplotu, dlatego jeśli chcesz aby film wyglądał lepiej na monitorze to musisz po skopiowaniu filmu na HDD usunąć przeplot. Natomiast jeżeli gotowy film, po obrobieniu na komputerze, chcesz oglądać na telewizorze to przeplotu nie usuwaj, ale musisz wtedy pogodzić się z faktem iż obraz na monitorze będzie wyglądał gorzej niż później w czasie oglądania na TV.

piątek, 1 sierpnia 2003, 12:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
najpierw napisałem potem czytałem!
znalazłem miedzy innymi tuhttp://www.forum.swiatobrazu.pl/dv/vi ... php?t=1626
podaje dla iinnych głombów którzy najpierw robia wrzawe a potem dopiero szukają.

piątek, 1 sierpnia 2003, 14:02
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]