Teraz jest sobota, 17 listopada 2018, 04:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Problem z instalacją Ulead DVD Movie Factory2 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Problem z instalacją Ulead DVD Movie Factory2
Mam problem z zainstalowaniem pod Windows 2000Prof. programu DVD MOvie Factory2. Podczas instalacji pojawia się komunikat "Setup needs the next disk" oraz "please insert disk1 that contains the file layout.bin" i instalator odwołuje się do jakiegoś pliku w katalogu na dysku C:\Documents and Settings\ppp\Ustawienia lokalne\Temp\pft1A6.tmp\Disk1. Po kliknięciu OK pojawia się komunikat "Setup could not find a file on the specified path or disk. Please check that the proper disk is inserted or specify a new path". Z tym , że za każdym razem przy nowej próbie instalacji jest tworzony nowy folder w wyżej wymienionym katalogu Temp. Może ktoś zetknął się z podobnym problemem i wie jak go rozwiązać?

sobota, 2 sierpnia 2003, 15:00
Stały bywalec
Stały bywalec

No to powiem Ci że miałem identyczny problem - przy instalce program pytał o pliki na CD które choć fizycznie były to program nie mógł ich znaleźć. Co się okazało przed wypaleniem ISO na CD chciałem dograć do płytki seriala i źle wpisałem nazwę CD. Teraz nazwę poprawiłem na taką jak była i z CD się już poprawnie instaluje. Myślę że właśnie źle nazwana płytka przed nagraniem może być przyczyną takiego cyrku- u mnie pomogło.

Pozdrawiam

poniedziałek, 4 sierpnia 2003, 08:25
Bywalec
Bywalec

Problem u mnie tkwi chyba gdzieś indziej (jeżeli dobrze Cię zrozumiałem) , ponieważ próbuję instalować program z oryginalnej płytki , którą otrzymałem z HDP i nic. Identyczny problem napotkałem z instalacją tego przogramu w wersji Trial, którą ściągnąłem ze strony Uleada, z internetu. Zatem potrzebuję dalej pomocy od jakiejś dobrej duszy
:wink:

poniedziałek, 4 sierpnia 2003, 14:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]