Teraz jest poniedziałek, 16 lipca 2018, 20:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Pinnacle Studio 14 Ultimate Collection a transfer plugin'ów. 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pinnacle Studio 14 Ultimate Collection a transfer plugin'ów.
Witam szanownych Kolegów, proszę o poradę. Po instalacji Pinnacle 12 Ultimate wszystko przebiegało (podczas instalacji) bez problemu i wszystkie wtyczki działały. Jednak nie poradziłem sobie zupełnie z problemem końcowego renderowania projektu (np.do AVI) gdyż za każdym razem renderowanie zatrzymywało się w pewnym momencie. I nie ważne czy projekt miał długość 3 min. czy 2h. Zawsze w innym miejscu zatrzymywało się renderowanie i koniec.
Teraz zainstalowałem Pinnacle 14 Ultimate Collection - instalacja przebiegła bez problemu ale problem zaczyna się gdy chcę przetransferować dodatki ze starszych wersji tj. 10 lub 11-tki. ZALEŻY MI GŁÓWNIE NA VITASCENE.

W związku z tym mam pytanie:
- czy można w jakiś sposób "połączyć" pluginy z 12-tki z 14-tką czy tylko 10 i 11. (Posiadam 10 Plus i 11 Plus)
- jak poprawnie zainstalować Pinnacle 14 Ultimate na dysku (może robię jakiś błąd podczas instalacji)
-dlaczego dodatkowo mam problem z przechwytem materiału SD z kamery, można sterować kamerą z programu ale nie widzi materiału do przechwytu (w 12-tce nie było żadnego z tym problemu ale był problem z renderowaniem)
- jak poprawnie doinstalować pluginy do 14-tki? W momencie zainstalowania Pinnacle 14 Ultimate wpisuję numer seryjny produktu i klikam na "zarejestruj później" ponieważ w PC nie mam połączenia internetowego. Program działa, oczywiscie bez dodatków. Następnie realizuję poprzez kreatora na płycie z 14-tki transfer pluginów, m.in VITASCENE i program informuje o tym, że transfer przebiegł pomyślnie. Jednak po otwarciu programu wyskakuje komunikat, że program domaga się rejestracji lub wyboru jako trail. Pluginy nie działają. System świerzo przeinstalowany (WIn XP SP3).
Bardzo proszę o pomoc, o wszelkie sugestie. Pozdrawiam!

czwartek, 10 czerwca 2010, 10:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]