Teraz jest piątek, 20 lipca 2018, 04:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Program do robienia zdjęć cyklicznie z kamery internetowej 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Program do robienia zdjęć cyklicznie z kamery internetowej
Witam

Mam problem. Potrzebuję program najlepiej freeware który będzie robić zdjęcia cyklicznie z kamery np. internetowej i zapisać na dysku. Chodzi mi o to żeby można było ustawić częstotliwość robienia zdjęć np co 15 sekund co minute itp. Znalazłem też program który coś takiego robił tylko najdłuższy okres jaki udało się ustawić była 1 sekunda. A mi chodzi o większą częstotliwość. Kupując kamerę myślałem że będzie cos takiego na płycie ale niestety, był tylko Videoimpresion :) i Photoimpresion i nic więcej. Nie mogę też znaleść programu który by zmieniał serję grafik w plik wideo te co znalazłem robią pliki wideo których nie darady odtworzyć. Prosił bym bardzo o pomoc. Muszę zrobić krótki film do prezentacji poklatkowo rozwoju pewnej rośliny. Nie musi być super jakości dlatego kamera internetowa starczy. Ale bez takiego programu nie mogę dokończyć pracy, a film jest kluczowy w pezentacji. Kiedyś czytałem o takich programach tylko już nie pamiętam ich nazwy bo to było trochę dawno. Może ktoś zna nazwy takich programów.

Pozdrawiamy Rafał i Marlena

marlened@wp.pl

poniedziałek, 4 sierpnia 2003, 19:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post A próbowałeś AnimatorDV
A próbowałeś AnimatorDV. Bynajmniej nie obsługuje on tylko kamer DV ale absolutnie wszystko co się da internetowe też. I robi to rewelacyjnie. Sciągnij demo najnowsza jest 9 ze strony programu http://animatordv.wmmedia.com/download.htm następnie napisz na podany na tamtej stronie poniżej e-mail a dostaniesz numer seryjny, mozesz pisać po polsku producent programu jest polakiem. Niech cie nie zmyli nazwa trial i demo bo tak naprawde program nie ma ograniczeń czasowych a jedyne ograniczenie to export materiału powyżej rozdzielczości 640x480 z malutkim znakiem wodnym. Do 640x480 nie ma żadnych dodatków, obraz jest bez znaków wodnych. A z tego co mówisz używasz kamery internetowej więc tobie powinno odpowiadać. AnimatorDV kiedyś był w pełnej wersji Simple w "Chipie" ale ta wersja niestety nie zawiera opcji której potrzebujesz ale też jest świetna. Dla mnie to ewenement na rynku polskiech programów. Stabilny wygodny w obsłudze funkcjonalny produktywny i genialnie obmyślany. Nic dziwnego producent z tego co mi wiadomo jest specjalistą od animacji poklatkowej. Musisz się tylko spytać producenta czy mozesz użyć programu do tamtego celu, nie wiem czy tamta prezentacja to projekt komercyjny. Z drugiej strony ograniczenie odnosi się tylko do komercyjnych rozdzielczości ze w sumie sam nie wiem. Sam ostatnio chciałem użyć Animatora do podobnego celu jak ty ale zmylony nazwą trial odinstalowałem po miesiącu i kożystałem z Simple, prawda jest taka że to demo to pełna wersja ale z ograniczeniami na profesjonalne rozdzielczości.
pozdrawiam

piątek, 8 sierpnia 2003, 00:44
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

A czy ta wersja simple nie ma ograniczen przy exporcie do avi ???

niedziela, 21 marca 2004, 19:42
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]