Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 20:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Windows Movie Maker 2.0 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Windows Movie Maker 2.0
Co sadzicie o programie Windows Movie Maker 2.0 i czy znane sa Wam jakies nakladki na ten program zwiekszajace jego mozliwosci??

POZDRAWIAM !!!!

wtorek, 19 sierpnia 2003, 23:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Nie zawracaj sobie tym bublem głowy
Zapomnij

Nie zawracaj sobie tym bublem głowy. Ale jak lubisz szpiegowski format asf wmv itp. Bill Gates wepchał tam tyle oprogramowania szpiegowskiego że jeśli masz dostęp na tym kompie do internetu radził bym włączyć dobrego firewalla bo inaczej bil będzie dobrze wiedział co działasz w jego programie :)))))))))) Serdecznie Tobie odradzam. Pomijając te dodatki, sam w sobie jest wiecej niż cienki. Jeśli lubisz programy typu storyboard polecam Cyberlink PowerDirectora w jakimś numerze Entera była pełna wersja 1.1 a najtowsza ma nr2 :) Nie zawracam sobie takimi programami głowy bo to strata czasu ale Power Director zaskoczył mnie fenomenalnymi efektami jak na program tego typu, niektóre mogły by się spokojnie znaleźć się w hollywood. Poszukaj też w kilku numerach różnych gazet komputerowych była pełna wersja EditStudio2, ja chociaż od lat robię na UMSP a od roku na Premiere w domciu, po instalacji zakochałem się, w nim. Jest rewelacyjny. I wcale nie taki prosty jak mówią niektórzy maruderzy. W najnowszej płatnej już wersji 3 i 4 masz też storyboard. Ale windows movie makera gorąco odradzam.

środa, 20 sierpnia 2003, 20:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]