Teraz jest wtorek, 20 listopada 2018, 00:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 transfer zawartości 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post transfer zawartości
Witam na forum jako świeżak. Przepraszam z góry za ogrom problemów,którymi chciałbym się podzielić. Od kilku dni walczę z Pinnacle 10 i 12.
Do obecnej chwili pracowałem na Windows XP i Pinnacle STUDIO PLUS 10.6.
Program jest legalnie kupiony wraz z dodatkami: Bonus Pal, Hollywood FX,Premium Pack i Pinnacle RTFX.Wszystko było ok. do czasu zmiany komputera i systemu operacyjnego na Windows 7 64 bit. Nie mogę zainstalować żadnego z dodatków Pinnacla 10 do zainstalowanej wersji Pinnacla 12 - też legalnego z Pluginem i Premium Pack. Próbowałem na kilka sposobów, raz próbowałem zainstalowac Studio 10 i wszystkie dodatki. Przy instalacji podstawowego programu Studio 10 powstał problem ze sterownikiem karty jako nie posiadającego podpisu cyfrowego.Zainstalowałem bez sterownika po czy przystąpiłem do zainstalowania Bonus Pal i tutaj kolejny problem- program niekompatybilny z Windows 7, uruchomiłem w trybie zgodności z Vistą jako administrator i dokończyłem instalację.Okazało się,że po zainstalowaniu zniknął sterownik od CD-Rom. Instalacja kolejnych dodatków się nie udała- brak CD-Romu. Odinstalowałem całość Studia 10, usunąłem wszystkie pliki i wrócił sterownik CD-Rom. Postanowiłem więc zainstalować Pinnacle 12 wraz z dodatkami.Instalacja przebiegła bez problemu. Po instalacji 12 chciałem zainstalować zawartość dodatków z 10 do 12 idąc za radą kolegi z forum KSK- z płyt. Niby w informacji o transferze zawartości taka opcja jest możliwa -ale fizycznie nie wykonalna.Kreator nie widzi płyty, trzeba je zainstalować.Dokonałem takiej próby i po wymuszeniu instalacji-pojawiały sie komunikaty o błedach, efekt był taki,że kreator znalazł niektóre zainstalowane dodatki studia 10,przetransferował i oczywiście w studio 12 są niewidoczne.
Dzisiaj straciłem cierpliwość i chyba bez Waszej pomocy nie ruszę dalej.
Może ktoś ten problem rozwiązał- ja się poddaję. :(

czwartek, 24 lutego 2011, 00:42
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]