Teraz jest poniedziałek, 23 lipca 2018, 19:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Pinnacle Studio 14 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Pinnacle Studio 14
Jest zainstalowany na bardzo słabym kompie i praktycznie nie pracuje. Jakim sposobem zainstalować go na innym komputerze. To znaczy z płyty sie zainstalował ale po otwarciu zgłasza: "Encountered an improper argument" i odmawia działania.
Podobne pytanie czy da się ściągnąć sony vegas trial i przenieść na komputer bez internetu?
Z powazaniem W.

sobota, 23 kwietnia 2011, 16:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Pinnacle Studio 14
Nie korzystam z Pinnacle a strzelam, że ten błąd nie ma nic wspólnego z tym, że program został zainstalowany poprzednio na innym komputerze. Zawsze możesz przecież usunąć z pierwszego przed instalacją na drugim. Zainstaluj ponownie, może to coś w trakcie instalacji nie tak poszło.
Wojtek 42 napisał(a):
Podobne pytanie czy da się ściągnąć sony vegas trial i przenieść na komputer bez internetu?

Oczywiście, tylko pytanie zasadnicze: co chciałbyś przez to osiągnąć? Bo jeśli uwolnienie się od ograniczenia 30 dniowej wersji, to nie tędy droga. Bez internetu również przestanie działać po miesiącu.

niedziela, 24 kwietnia 2011, 22:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Pinnacle Studio 14
Filmy montuję na komputerze bez dostępu do internetu. I mam kłopoty z programami. To, że nie są wprowadzane aktualizacje to nic ale np. chcę zobaczyć jak działa vegas i nie wiem jak przenieść go na ten komp. A na tym z internetem nie działa wcale bo tam jest W. XP a na filmowym 7 64bit. Czy wystarczy po ściągnięciu zgrać vegasa na płytę? Tylko, jest jeszcze trudność w rejestrowaniu a w vegasie zdaje się jest to konieczne.
Co do Pinnacla to zainstalowałem go z płyty instalacyjnej ale nie działa tylko komunikuje błąd.

poniedziałek, 25 kwietnia 2011, 10:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]