Teraz jest poniedziałek, 16 lipca 2018, 16:43

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Video Deluxe 14 PLUS 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Video Deluxe 14 PLUS
Witam mam taki problem otóż od dłuższego czasu pracuję na oprogramowaniu firmy MAGIX a jest to program Video Deluxe 14 PLUS wersja dokładnie 7.5.3.1 i dużo montują sobie w nim filmów a konkretnie podkładam dźwięk pl.lektora pod obraz z płyty dvd czyli format MPEG 2 , mam taki problem że ostatnio nie mogę zsynchronizować obrazu z dźwiękiem ucieka mi około 5 sekund.Film jak i ścieżka dźwiękowa właśnie pl.lektor praktycznie są takie same jeśli chodzi o czas emisji filmu.Dużo tak montuję filmów i raczej nie miałem nigdy aż tak wielkich nieścisłości i problemów bo są odpowiednie efekty w programie jeśli chodzi o synchronizację.Można ścieżkę dźwiękową przesunąć o np.50 klatek obrazu w stosunku do dźwięku itd.aż będzie efekt końcowy zadowalający.Wiadomo jest to czasochłonna zabawa bo trzeba identycznie obraz z dźwiękiem zsynchronizować.Mam tu na myśli oczywiście oryginalny dźwięk bo lektor zawsze i tak opóźnia o około 2 do 4 sekund.Ale wróćmy do mojego problemu gdy mam już zaimportowany obraz oraz dźwięk do programu to widać że ścieżka dźwiękowa którą chcę dodać jest trochę krótsza nie wiem jak to jest ale jeśli chodzi o czas jak już wsp.jest prawie identyczna z obrazem.Jednakże widać różnicę odrazu gdy wejdę w funkcję edycji filmu.Gdy wejdę w ścieżkę dźwiękową i funkcję Przesunięcie dźwięk - wideo wówczas mam możliwość synchronizacji obrazu i dźwięku tylko akurat w tym filmie nie wiadomo o ile bym te klatki obrazu przesunął zawsze efekt końcowy jest negatywny.Może ktoś również z forumowiczów lub modelatorów pracuje także na tym programie i da mi wskazówki jak można jeszcze dokonać synchronizacji obrazu z dźwiękiem.

Mugen Max SCMGD-1000
Samsung 850 Pro (SSD 512 GB)
Asus GTX 960 Strix 2 GB DDR5
G.Skill DDR3 2133 MHz 4x8 GB
Pioneer BDR-S09XLT
Chieftec: CFT-850G-DF

piątek, 24 czerwca 2011, 17:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]