Teraz jest piątek, 20 lipca 2018, 09:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Pakiet adobe 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Pakiet adobe
Mam takie pytanie. Pakiet adobe zainstalowany mam na innym dysku niz systemowy. Ostatnio zauważyłem, że strasznie ucieka mi miejsce z dysku c pomimo braku instalacji. Myslałem, że wirus czy coś. Posprawdzałem w ustawieniach i okazało się, że premiere i after mają domyślnie folder z danymi na dysku systemowym "Media cache files" Jest on olbrzymi i z racji małego dysku systemowgo chciałbym go przenieść. Pytanie czy da radę? Jezeli przeniósłbym go na inny dysk i w ustawieniach programów wskazał miejsce zapisywania danych na te właśnie nowe, to czy program odnalazłby wszystkie elementy kompozycji z poprzednich projektów? Czy miałbym może media offline?

czwartek, 30 czerwca 2011, 17:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Pakiet adobe
na stronie Adobe znajdziesz program czyszczący śmieci. czyść czasem folder-user./appdata/roaming/adobe/common/media cashe files

czwartek, 30 czerwca 2011, 20:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Wystarczy w programach Adobe ustawić inne miejsce dla Media Cache Files. Rzeczywiście jest to pożeracz miejsca. Jest na szczęście funkcja Clean Database, która czyści miejsce. Jeszcze nie sprawdziłem na ile skutecznie, ale sporo miejsca wraca.

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

piątek, 1 lipca 2011, 13:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

moloch napisał(a):
Mam takie pytanie. Pakiet adobe zainstalowany mam na innym dysku niz systemowy. Ostatnio zauważyłem, że strasznie ucieka mi miejsce z dysku c pomimo braku instalacji. Myslałem, że wirus czy coś. Posprawdzałem w ustawieniach i okazało się, że premiere i after mają domyślnie folder z danymi na dysku systemowym "Media cache files" Jest on olbrzymi i z racji małego dysku systemowgo chciałbym go przenieść. Pytanie czy da radę? Jezeli przeniósłbym go na inny dysk i w ustawieniach programów wskazał miejsce zapisywania danych na te właśnie nowe, to czy program odnalazłby wszystkie elementy kompozycji z poprzednich projektów? Czy miałbym może media offline?

Stare katalogi usuwasz z dysku c, potem w menu Edit (lub File nie pamietam) =>Preferences =>Media i tam zmieniasz katalogi na własciwy dysk. A zawartość najlepiej kasowac ręcznie (z obu katalogów) po kazdym zrobionym i oddanym klientowi projekcie.

http://www.facebook.com/produkcjafilmowa

piątek, 1 lipca 2011, 14:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]