Teraz jest piątek, 16 listopada 2018, 06:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 Adobe PROMOCJA Creative Suite 5.5 Production Premium 50% off 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Adobe PROMOCJA Creative Suite 5.5 Production Premium 50% off
Dobry wieczór wszystkim .Tak jak w temacie ,czy ktoś ma jakieś doświadczenia z ta promocja .Wiem ze jest ona nie od dziś wiec być może łatwiej będzie się coś dowiedzieć . Czy to prawda ze trzeba mieć potwierdzenie posiadania Apple Final Cut Pro albo Avid Media Composer . Cały proces zakupu przebiega gładko wpisuje SWITCH i cena leci 50% nigdzie nie wyskakuje zapytanie o jakieś numer seryjny powyższych programów .Obawiam się ze jak zamówię box i zacznę instalacje to wyskoczy takie zapytanie a wtedy zostanę z pudelkiem bez aktywacji . 50% TO NAPRAWDĘ DUŻO (do końca października ).

czwartek, 22 września 2011, 21:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Adobe PROMOCJA Creative Suite 5.5 Production Premium 50% off
jest jako update do premierea golego i tez 50% , zapytaj na graficzne.pl
koles jest bardzooo rozsadny, juz tam kupowalem, i golasy i pakiet w tej promocji

piątek, 23 września 2011, 01:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Właśnie rozmawiałem z graficzne.pl i w moim przypadku nie jest to update, tylko promocja -50% dla posiadaczy jednego z zarejestrowanych produktów np. Premiere CS4 http://www.graficzne.pl/index.php?p1933 ... ocja-adobe.
Można go zainstalować na dwóch stanowiskach lecz nie można pracować na obydwu równocześnie. Update z Premier też jest ale kosztuje ponad 6k

piątek, 23 września 2011, 08:46
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

No nie do końca się zrozumieliśmy .Ale po kolei weszlem na stronę http://www.adobe.com/special/offers.html?promoid=IUAXG a tam oferta na
Get 50% the full version of Adobe® Creative Suite® 5.5 production premium po wpisaniu kodu SWITCH .Problem w tym ze w warunkach przystąpienia do promocji jest napisane -Apple Final Cut Pro and Avid Media Composer customers can receive a savings of 50% off the full version of Adobe® Creative Suite® 5.5 Production Premium .No wlasnie posiadacze ,ale ja niestety nie posiadam żadnego z tych programów i się zastanawiam czy po zakupie od nich pakietu nie zweryfikują tego pytając się mnie o key final cut albo avida .Nie chce zostać z pakietem bez aktywacji potem .
Wo gule to nie rozumiem polityki adobe w USA za ten pakiet płaci się 850$ po zniżce a w europie 1,150eur tez po zniżce .Dodam ze siedzę w Irlandii wiec jakby co to będę kupować za pośrednictwem adobe.ie .
Czy ktoś kupował ten pakiet z tej oferty ??/ czy domagają się key final albo avid ?

piątek, 23 września 2011, 19:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Co zrobić aby skorzystać z rabatu?
WARUNEK:
Posiadasz zarejestrowany jeden z wymienionych produktów na dowolną platformę (Win/Mac):

Creative Suite 3 Design Premium, Design Standard, Web Premium, Web Standard, Production Premium lub Master Collection
Creative Suite 2 Premium lub Standard
Production Studio Premium lub Standard
Adobe Design Bundle (Adobe Creative Suite 2 Premium i Macromedia Flash Professional 8
Adobe Web Bundle (Adobe Creative Suite 2 Premium i Macromedia Studio
Adobe Video Bundle (Adobe Production Studio Premium i Macromedia Flash Professional 8
Macromedia Studio 8
Adobe After Effects CS5.x, CS4, CS3, 7.0,
Adobe Flash Professional CS5.x, CS4, CS3, Macromedia Flash Professional 8, Macromedia Flash Basic 8,
Adobe Illustrator CS5.x, CS4, CS3, CS2
Adobe Photoshop CS5.x, CS4, CS3
Adobe Photoshop Extended CS5.x, CS4, CS3
Adobe Premiere Pro CS5.x, CS4, CS3, CS2
Adobe Premiere

Skorzystaj z naszej promocji! Zgłoś się do Nas i kup wybrane oprogramowanie z 50% zniżką.
Czas trwania promocji: 01.08.2011 - 31.10.2011 więcej: http://www.adobepromo.pl/

piątek, 23 września 2011, 21:08
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Wolałbym uniknąć dodatkowych kosztów związanych z zakupem jakiś programów z których nie skorzystam .Wiem ze marudzę adobe bodajże nigdy nie dało tak dobrej oferty i 1,150euro za ten pakiet to naprawdę nieźle .Paradoksalnie update do wersji 5.5 to prawie ten sam koszt i ludzie na zagranicznych forach ostro wkur....i . Ja ich rozumie ,adobe powinno bardziej dbać o swoich stałych klientów .Dla mnie to po prostu dobra oferta na która chciałbym się załapać . Widze ze studenci i nauczyciele jeszcze lepiej maja ciekawi mnie jak sprawdzić które uczelnie są objęte programem adobe ?

piątek, 23 września 2011, 23:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Czesc 0123, tez mieszkam w Irlandii i co moge powiedziec na pewno po rozmowie z gosciem z Adobe w Irandii to to ze Promocja nie obejmuje Upgrade-u z CS5 na CS5.5 (ktora wlasnie zrobilem), tylko jak to gosc z Adobe stwierdzil przy zakupie Pelnej wersji np. Production Premium CS5.5. Jesli chodzi o to czy dziala to tylko przy zmianie z Avida czy FCP (o czym gosc sam nie wspomnial), lub upgrade-u z pojedynczych produktow adobe, to nie pytalem bo nie bylo to przedmiotem mojego pytania. Najlepszy sposob zeby sie dowiedziec to zadzwonic do Irlandzkiego support-u Adobe tel 012421552, i zapytac. Nie musisz sie tez martwic ze to bedzie info. na tz. "Gebe" bo od razu dostajesz pelna info. o cenie na maila. Jeszcze jedno ja jestem zarejestrowany na adobe ie po tym jak kupilem tam Production Premium CS5 i jak tylko sie polacze z suppotem weryfikuja klijenta po
emailu i od razu wiedza o co chodzi, bo maja przed nosem twoja historie zakupow, ale mysle ze nawet jak nie jestes zarejestowany na ich stronie(bo przeciez moze to byc twoj 1 raz to jak podasz maila napewno przesla ci to info mailem zeby nie bylo ze to jakas sciema.

niedziela, 25 września 2011, 16:12
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

czesc saper spytam się ciebie z kompletnie innej beczki ,być może się orientujesz .Zamierzam otworzyć w irlandii działalność gospodarcza jako sole trade i pytanie czy nie będąc vatowcem mogę odliczyć sobie wat kupując coś na firmę np kamera itp ...Jak to wygląda w Irlandii ?

Wracając do tematu ,będąc na stronie adobe można sobie pogadać z jednym z ich pracownikiem .Po rozmowie najpierw z jednym panem a na drugi dzień z jeszcze innym mam mętlik w głowie .Pierwszy pan zapewniał mnie nic im niemusze udowadniać (Avida czy FCP ze posiadam) ze oni mi wierzą na slowo.
Podejrzeń ze coś jest nie tak nabrałem jak zaczol pisać ze za 2 dni kończy się ta promocja .Pomyślałem co za bzdury on wypisuje skoro jest napisane ze do końca października. Drugi pan stanowczo napisał ze muszę przesłać serial key z Avida czy FCP ,ja mu odpisałem ze posiadam wersje trial ,a on na to ze niestety nie kwalifikuje sie do tej promocji. :(
Po tym wszystkim wydaje mi się ze to zależy na kogo się trafi, jeden zażąda potwierdzenia inny zaś bez zastanowienia prześle kod aktywacyjny .

Inny sposób jaki mi przychodzi do głowy na tani pakiet z adobe to kupno przez moja szwagierkę pakietu jako studentka wyższej szkoły państwowej .Potem up-grate do wersji komercyjnej i się zrzeknie swojej licencji .

niedziela, 25 września 2011, 19:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

graficzne.pl to oficjalny dystrybutor, z tego co mowi przedstawiciel tej firmy to sa dwie takie promocje , to co przekleilem ze jego strony (dziala bo juz jeden pakiet mam kupiony jako update do premierea cs 5) a drugi switch z innego programu, tutaj panowie w adobie nie moga sie dogadac bo raz twierdza ze trzeba miec avida lub fcp a za innym ze dowolny innsy soft montazowy, chyba lepiej sie dowiedziec u dystrybutora, on to sprzedaje z rozpisana jak wyzej licencja , wystawia fakture i w razie co za to odpowiada

mam potwierdzenie z drugiej firmy ze zadzialalo jako update do samego premierea 5.5

niedziela, 25 września 2011, 21:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
W tej chwili nie wiele moge ci powiedziec 0123
bo sam jestem na tym samym etapie, mialem to ogarnac juz jakis czas
temu ale cienko u mnie z czasem, ciagle cos wypada. Jak chcesz to daj namiary ma priva, to pogadamy.

wtorek, 27 września 2011, 18:14
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Czy mając wersje komercyjna tego pakietu można bez najmniejszego problemu sprzedać go ???
Odpowiedz wydaje mi się oczywista ale wolałbym jakby ktoś utwierdził mnie w przekonaniu .
Jak cala taka procedura wygląda ?
Myślę nad kupieniem pakietu dla studentów( mojej szwagierki )potem ona zrobi upgrate do nowszej wersji czyli zyska pakiet status komercyjny ,a co za tym idzie będzie wstanie go odsprzedać mi .
Jak wy to widzicie ?

piątek, 30 września 2011, 21:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Myślę, że to będzie zupełnie po polsku... czyli "prawielegalnie". :)

sobota, 1 października 2011, 16:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]