Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 06:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 HyperCam i ograniczenie 4 GB 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post HyperCam i ograniczenie 4 GB
witam mam pytanie czy zna ktos alternatywny program do HyperCam , ktory nie ma ograniczenia zrzutu ekranu do avi 4 GB?
po chlopsku chce nagrac to co sie dzieje na pulpicie w formie filmu stosujac te kodeki ktore stosuje film zajmuje ponad 4 GB a hyper cam i programy temu podobne maja ograniczenie do pliku avi 4 GB i wychodzi sieczka. pozdrawiam

środa, 10 września 2003, 00:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
wydaje mi sie ze ograniczenie 4 gb zwiazane jest z systemem plikow jaki uzywasz. win 98 moze tworzyc pliki do 4gb wiec jesli chesz tworzyc wieksze pliki musosz pomyslec o zmianie system na win 2000 lub wyzszy

środa, 10 września 2003, 10:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post problem tkwi w programie
jak w temacie wina za 4 gb jest stary avi ktory ma wlasnie takowe ograniczenie ja mam win XP na ntfs potrzebuje programu ktory koduje w nowym avi ktory nie ma ograniczenia jesli chodzi o miejsce pozdrawiam

środa, 10 września 2003, 12:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post spolszczenie
jst może jakies spolszczenie do hypercam :?: jak ktoś ma lub zna likn niech zarzuci na meila pitin@o2.pl, z góry dzięki!![/url]

czwartek, 16 października 2003, 16:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post HyperCam i ograniczenie 4 GB
Niestety pomimo prob na innych programach typu HyperCam efekt ten sam :( po probach na kilku programach polecam program Camtasia Recorder jego zaleta jest wybor dzwieku z roznych kart muzycznych niestety nie moge poradzic sobie z magicznym ograniczeniem 4 GB w cywilizowany sposob :) ale jakos sobie radze uzywam kodeka picvideo MJPEG przy zblizeniu do 4 GB robie szybka pauze i nagrywam kolejny plik
ps. latka spolszczajaca istnieje nawet ja mialem niestety nie pamietam linka

niedziela, 19 października 2003, 01:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Moim zdaniem jedyna rada na ograniczenie 4GB to system plików NTFS. Nie możesz mieć Fat'a. A więc przesiadka na XP/2000 obowiązkowa.

niedziela, 19 października 2003, 15:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Moim zdaniem jedyna rada na ograniczenie 4GB to system plików NTFS. Nie możesz mieć Fat'a. A więc przesiadka na XP/2000 obowiązkowa.

Ja juz to wczesniej pisalem mam windowsa XP i NTFS'a podkresle to jeszcze raz ze wedlug mnie problem tkwi w aplikacji ktora wykorzystuje starego avi, ktory takowe niedoskonalosci posiada.
PS. do zrzucania obrazu TV korzystam z programu iuvcr (polecam) w nim nie ma zadnych ograniczen poza dyskiem :)
pozdrawiam kondziur

poniedziałek, 20 października 2003, 04:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]