Teraz jest czwartek, 22 sierpnia 2019, 15:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Odpowiedni wybór 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Re: Odpowiedni wybór
Wracam do tematu :)

Po dłużej pracy z oprogramowaniem Corel VideoStudio X9 Ultimate muszę przyznać, że jest on mało stabilny. Pojawiają się bardzo często komunikaty z błędem i automatyczne zamykanie programu. Często po ponownym otwarciu oprogramowania nie przywraca wyprodukowanego materiału. Pomagają częste zapisy ale również nie zawsze działa to poprawnie. Mam zamiar jeszcze skorzystać z Pinnacle 19 Ultimate tylko pytanie czy warto? Jest mniej czy bardziej uciążliwy od Corela jeśli chodzi przede wszystkim o stabilność?
Aktualnie posiadam tylko te 2 programy więc na nich chcę się skupić. Magix na obecną chwilę jest dla mnie za drogi bo chciałbym zakupić go w wersji PLUS...
Czekam na jakąś promocję na STEAM-ie lub jeśli pojawi się na allegro w fajnej cenie.
Może pojawiło się coś lepszego a bynajmniej porównywalnego do Magixa?

środa, 22 marca 2017, 14:06
Moderator
Moderator

Pinnacle to prawdziwy kombajn jak na amatorski program. W sumie gdy się wykupi większość płatnych użyteczności do niego to ani ceną, ani możliwościami nie jest już amatorski. Jest - zerojedynkowy w sensie bardzo kategorycznego egzekwowania swoich praw. Wystarczy mała odchyłka i nie ruszy. Najlepiej postawić go na czystym systemie zawierającym potrzebne rzeczy - frameworki, kompletne sterowniki, a nie zawierającym paczek kodeków na przykład.
Sam poczytaj:
http://www.swiatobrazu.pl/forumwideo/viewforum.php?f=36
PS
Aby utrudnić wybór :D daleko idąca promocja na Cyberlink Power Director.

środa, 22 marca 2017, 14:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Od pierwszego mojego zalogowania na forum zawsze co jakiś czas pojawiają się tematy dotyczące problemów z Pinacle. Trochę lat już minęło a Pinacle nadal "na topie". Sama obsługa programu nie jest zła ale to co wyczyniają programiści to już masakra. Bardziej kapryśnego softu nie widziałem. Praktycznie jak chce się używać w/w program to na komputerze prócz Windowsa możemy mieć tylko Pinacle. Choć to także nie jest gwarancją bo sama konfiguracja sprzętowa komputera może dostarczyć problemów.

środa, 22 marca 2017, 20:09
Bywalec
Bywalec

W takim razie kolejny program do przeanalizowania i wyciągnięcia plusów oraz minusów :)
Na temat Magix video usłyszałem i przeczytałem wiele ale na temat PowerDirector jeszcze nic :)
W związku z tym proszę o wypowiedzenie się osób korzystających z tego oprogramowania bo może warto przychylić się właśnie do niego?
Dzięki :)

środa, 22 marca 2017, 22:16
Bywalec
Bywalec

Witam.

Proszę o wypowiedzi odnośnie ostatniego posta.

Dodatkowo proszę o informację czy warto kupić oprogramowanie do edycji video właśnie np. MAGIX na portalu STEAM? Często są tam promocje i oczekuję własnie na promocję tych programów bo akurat jest tam Magix w wersji Plus.

poniedziałek, 27 marca 2017, 09:28
Moderator
Moderator

Kupujesz tam gdzie taniej. Steam daje też gwarancję legalności, to za poważny portal na przekręty. Co do samego programu, to mam nawet starszą pełną wersję z jakiejś daleko idącej promocji. Nie używam na co dzień, ale wrażenia jak najbardziej korzystne, ze stabilności przede wszystkim. Jak Ci pasuje co do obsługi, to spokojnie kupuj.

poniedziałek, 27 marca 2017, 09:48
Bywalec
Bywalec

Podsyłam link poniżej z promocją 50% na Magix Movie Edit Pro Plus na Steam'ie.

Promocja trwa do 17 kwietnia.

http://store.steampowered.com/app/51172 ... _1400_45_1

Dodatkowo promocja 20% na PowerDirector 15

wtorek, 11 kwietnia 2017, 12:32
Bywalec
Bywalec

A więc warto kupić na Steam'ie?
Jest to identyczna wersja jak ta pudełkowa?
Jakie są plusy i minusy zakupu tego oprogramowania poprzez Steam?
Dzięki za info.

środa, 12 kwietnia 2017, 11:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

są same plusy, zawsze możesz jednym ruchem skasować albo się wylogować a potem zainstalować i używać na innym komputerze

przynajmniej tak działają wszystkie instalki na steamie, z drugiej strony teoretycznie jest możliwe jakieś dodatkowe zabezpieczenie ale mam kilka kont steamowych z grami i programami i nigdy się nic takiego nie trafiło

środa, 12 kwietnia 2017, 11:45
Bywalec
Bywalec

Ale muszę być zalogowany do Steam aby korzystać z oprogramowania?
Bez dostępu do internetu będę mógł korzystać z programu MAGIX'a?

środa, 12 kwietnia 2017, 11:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Musisz być zalogowany do Steam przy korzystaniu z Magixa. Brak internetu to nie problem bo wtedy steam przejdzie w tryb offline. Jednak dalej będziesz mógł korzystać z programu. W tej cenie nie znajdziesz lepszego softu.
Cytuj:
Jest to identyczna wersja jak ta pudełkowa?

Niczym się nie różni.

środa, 12 kwietnia 2017, 12:13
Bywalec
Bywalec

Rozumiem, że jeśli nie mam internetu to uruchomię program na komputerze?

środa, 12 kwietnia 2017, 12:45
Bywalec
Bywalec

1. Śledzi ktoś może oprogramowania na STEAM?
Jest może ktoś w stanie powiedzieć jak często robią promocje na programy graficzne? Konkretnie zależy mi właśnie na Magix Movie Edit Pro, ponieważ chciałbym powstrzymać się jeszcze z zakupem do okresu wakacyjnego, gdyż w tym momencie nie mam jeszcze żadnego materiału do edycji i niechciałbym kupić oprogramowanie aby było bezużyteczne.

2. Kupując program Magix Movie Edit Pro na STEAM jak to jest z jego aktualizacjami? W tytule nie ma podanej wersji (rocznik wydania).
Aktualizacje będą wydawane na wersję STEAM'ową? Jak długo?

Bardzo pomogą mi te informacje.
Z góry dziękuję.

czwartek, 13 kwietnia 2017, 19:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ostatnio dość często się pojawiają promocje na oprogramowanie na steamie, może to dlatego, że ceny nie są jakieś super atrakcyjne (vegas edit)
(co dwa miechy)

przez steam aktualizacje są automatyczne, oczywiście do momentu aż wydawca nie zarządzi, że kolejna wersja jest płatna, platforma tu nie ma znaczenia

czwartek, 13 kwietnia 2017, 20:58
Bywalec
Bywalec

Witam.

Od ostatniej mojej wypowiedzi niestety nie postanowiłem zakupić MAGIX-a ze względu na brak czasu i odłożyłem to w czasie. Nie wiem czy dobrze zrobiłem czy nie ale pojawiła się już chyba kolejna edycja MAGIX Movie Edit Pro Plus i chyba w ciekawej promocji, która trwa do 5 listopada na oficjalnej stronie. Proszę Was o opinię czy brnąć i kupować to oprogramowanie czy w tej cenie macie możliwość polecić coś ciekawszego?

Dziękuję za każdą opinię.

niedziela, 22 października 2017, 11:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona