Teraz jest czwartek, 22 sierpnia 2019, 16:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Odpowiedni wybór 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Re: Odpowiedni wybór
A powiedzcie mi jeszcze taką rzecz. Jeżeli zakupię Magix Movie Edit Pro Plus i w ciągu roku pojawią się aktualizacje to czy jeżeli np. po 2 latach odinstaluję oprogramowanie i zainstaluję na nowo lub na innym komputerze to nadal będę miał dostęp do tych aktualizacji? Co z oprogramowaniem, które mają aktualnie w promocji dodatkowo? Jakieś tam nakładki i dodatkowe funkcje. Za 2 lata nadal będą funkcjonowały jak dziś czy trzeba będzie kupować nowszą wersję programu?

niedziela, 29 października 2017, 21:56
Bywalec
Bywalec

Post Re: Odpowiedni wybór
Byłby ktoś tak dobry i przedstawił mi róźnice pomiędzy Magix Movie Edit Pro Plus 2017 a 2018?
Warto pchać się w najnowszą wersję jeśli chciałbym robić edycję domowych wakacyjnych klipów? Jak bardzo przydadzą mi się dodatki, które aktualnie są dodawane w promocji do wersji 2018? (NewBlueFX Filters 5 Recreate & Recolor + HitFilm Variety Pack)
Co możecie poeiedzieć o oprogramowaniu również dodawanym w gratisie jakim jest Photo Manager Deluxe? Korzysta ktoś niego? Warto z niego korzystać.
Pytania moje wynikają z tego, iż wersja 2017 jest w promocji na STEAM-ie za 20 eurasów. Dlatego zadaję sobie pytanie czy warto brać wersję 2018 zwłaszcza jest jest w promocji z dodatkami.
Dziękuję wszystkim za szczęgółowe opinid i informację porównacze.

środa, 1 listopada 2017, 22:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5