Teraz jest poniedziałek, 17 czerwca 2019, 16:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Magix Vegas Studio 15 Platinium 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Magix Vegas Studio 15 Platinium
Witam.
Mam kilka pytań do posiadaczy lub osób znające program jak w tytule.
Ja po dwóch dniach "pracy", wstawienie kilku zdjęć kilku video filmów (mov)
jestem trochę rozczarowany jego strukturą i sposobem działania.
Ale od początku, samo zainstalowanie, Music Maker - >700MB, nie instalowałem,
Vegas DVD Architect >283 MB, uruchomiłem aby zobaczyć jak wygląda, no i program główny - Vegas Movie Studio 15 Platinium, wielkość instalacji >358MB,
jakiś strasznie malutki ten program, mam też inne np. Magix Movie Studio 2018 Premium, ale na niego potrzeba 2 płyty DVD po 4,0 GB, PowerDirector 16 Ultimate również 2 płyty DVD, a Vegas raptem płyta z pdf w różnych językach zajmuje 1.550 GB, strasznie ubogi, żadnych dodatków poza plikiem instalacyjnym, w samym programie po uruchomieniu, też nie widzę żadnej opcji "upgrade" programu, jak również brak możliwości ściągnięcia jakiś dodatków.
Teraz pytanie. Czy u Was (do osób które znają lub go mają) jest tak samo, dla mnie ten program jest bardzo nie intuicyjny, może jest dobry, ale w porównaniu chociaż do tych które wymieniłem, wydaję mnie się, że jest najgorszy. Jaka jest Wasza opinia, czytałem inne tematy, właśnie te opinie skusiły mnie do jego zakupu. To tyle - Pozdrawiam i czekam na opinie.

sobota, 9 marca 2019, 17:21
Nowy
Nowy

Post Re: Magix Vegas Studio 15 Platinium
Czytałam ostatnio o nowszej wersji-nazywa się Vegas Pro, tutaj masz szczegóły https://www.vebo.pl/magix-vegas-pro , cenowo całkiem nieźle to wygląda ale jak z intuicyjnością obsługi...nie wiem z doświadczenia. Programik bardziej rozbudowany i od razu do edycji dźwięku. Dodatki są, nie trzeba ściągać czy zamawiać odrębnie. Sama zastanawiam się czy warto właśnie zainwestować kaskę w to, bo opinie o pokrewnych są podzielone, a o vegas pro trudno mi jest znaleźć jakąś, która by była wystarczająco wyczerpująca. Może tu znajdę odpowiedź i Ty również..

piątek, 15 marca 2019, 16:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]