Teraz jest wtorek, 19 listopada 2019, 19:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 magix FORUM 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post magix FORUM
Firma może i dobra, ale olewa polskich użytkowników. Kupiłem program po polsku bo nie znam dobrze innego języka w którym mógłbym obrabiać filmy. Kupiłem program ( a nawet dwa) Magix Video deLuxe Plus (po polsku), ale po kilku latach się zbiesił i nie działa dobrze. Program był bardzo dobry i chciałbym go mieć.Córka w moim imieniu rozmawiała z firmą. Zaproponowali mi up grade po angielsku - oczywiście za dopłatą. Kupiłem, bo co robić. Nie znalazłem nic lepszego na rynku a program już znałem. Liczyłem, że jakoś dam radę -są przecież translatory. Fakt sporo jest podobnego, ale jak zawsze problem tkwi w szczegółach.
Stąd moja PROPOZYCJA. Może by powołać FORUM tylko dla MAGIXa - po POLSKU.
Ja się na tym nie znam, ale mógłbym w miarę możliwości pomóc.
Czy ktoś jest chętny - zbierzmy się do kupy i pomagajmy sobie wzajemnie.
Proszę o kontakt na PW.

wtorek, 17 września 2019, 14:25
Moderator
Moderator

Post Re: magix FORUM
Absolutnie nie chcę Cię zniechęcać, będę trzymał kciuki, ale (podobno dopiero od ale liczy się główna treść wypowiedzi :wink: ), forma kontaktu jaką są fora internetowe, przeżywa kryzys. Na forach coraz częściej hula wiatr. Czemu? Nie wiem na pewno, ale pomoc gratis nie jest priorytetem młodych ludzi, a pewnie i zniechęca, czekanie na odpowiedź na forum. Bo na forum wymiana zdań na żywo zdarza się rzadko.

PS
Pozwoliłem sobie zmienić Ci formę kontaktu z maila, na Wiadomość Prywatną na naszym forum, bo publiczne podawanie pełnego adresu mailowego w dzisiejszych czasach, to proszenie się o kłopoty. W najlepszym razie zarzucą Cię spamem.

wtorek, 17 września 2019, 15:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: magix FORUM
Magix to dość niszowy program NLE. Nie tylko w Polsce. Tworzenie forum to taka.sztuka dla sztuki. Co do olewatorskiego podejścia Magixa do użytkowników. Oni "zlewają" wszystkich. Społeczność od dawna zgłaszała problemy z wersją 10. Była/jest lista błędów i to dość uprzykrzających pracę. No i wydali wersję 11 również z błędami. Stare zostały nierozwiązane a dochodzą nowe. Osobiście odpuściłem ten program na rzeczy Resolve. Magix już tylko za program do authoringu robi.

wtorek, 17 września 2019, 16:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]