Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 11:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Czy na pewno tutaj? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Czy na pewno tutaj?
Nie chcę wdawać się w odwieczny dyskurs co do "ulepszaczy" oprogramowania trial'owego i shareware bo temat to długi i wzbudza IMHO wiele niezdrowych emocji.
Sądzę jednak, że to formu nie powinno być zaśmiecane prośbami o cracki czy seriale do programów.
Jeśli ktoś naprawdę jest tak zdesperowany, żeby publicznie przyznawać się do tego, że korzysta było nie było z nielegalnego oprogramowania, niech to robi prywatnie.
Nie chcę tym postem rozpoczynać jakichkolwiek dyskusji bo nie o to mi chodzi - skupmy się raczej na wymianie doświadczeń z obróbką video bo chyba po to jest to forum.
Może czas by administrator zajął się tego typu korespondencją, zaręczam, że niewiele wysiłku trzeba aby znaleźć w sieci odpowiedniejsze miejsca do poszukiwań cracków.

Pozdrawiam wszystkich będących "za" i "przeciw".

czwartek, 27 listopada 2003, 11:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Cracki
Przychylam się do tego zdania.
Nachalne prośby o cracki będą usuwane. To samo dotyczny ofert od ludzi którzy je mają.
Jeśli ktoś szuka tego typu rzeczy, to istnieją inne sposoby na ich zdobycie.
Troszkę wysiłku - w wyszukiwarkach internetowych oprócz haseł typu mp3, sex i Pamela Anderson można tez wpisać inne ;-)
Zapewniam że w internecie można znaleźć wszystko, a umiejętność skutecznego szukania jest cenna i można się jej w miarę szybko nauczyć.

Pozdrawiam

emes

czwartek, 27 listopada 2003, 12:18
Bywalec
Bywalec

!!! Dokladnie !!! :D W Internecie znajdziesz WSZYSTKO!!! kwestja jak dlugo i wytrwale bedziesz szukal.

poniedziałek, 1 grudnia 2003, 08:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Czy na pewno tutaj?
Tharkan napisał(a):
Może czas by administrator zajął się tego typu korespondencją, zaręczam, że niewiele wysiłku trzeba aby znaleźć w sieci odpowiedniejsze miejsca do poszukiwań cracków.

Ja tez jestem przeciwko tego typu postom. Tym bardziej nie moge pomoc w poszukiwaniach, gdyz jako serwis oficjalnie nie mozemy i nie chcemy popierac uzywania nielegalnego oprogramowania.

Forum nie jest miejscem do wymiany oprogramowania i jego zrodel, tylko doswiadczen i wiedzy merytorycznej, a takze rozwiazywania wszelkiego typu problemow.

poniedziałek, 1 grudnia 2003, 09:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]