Teraz jest wtorek, 13 listopada 2018, 01:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Oprogramowanie do kamery cyfrowej 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Oprogramowanie do kamery cyfrowej
Witam :)
Niedawno kupilem sobie kamere cyfrowa (Panasonic NV-DS60). Mam tez laptopa Asus L2000B (Athlon 1600+, 20GB HDD, RAM 256MB, grafika 64mb SIS, CDRW), do ktorego podlaczylem kamere przez Firewire. W tym momencie pojawil sie problem, czyli barak odpowiedeniego softwaru. Oczywiscie mam Microsoft Movie Maker (haha :)) ale co z tym mozna zrobic. Dlatego mam prosbe (kompletna lama jestem w tym temacie) o ocene sprzetu - czy da sie z tego cos wycisnac (filmy wylacznie dla siebie, amatorskie). Chcialbym uzyskac jakas przyzwoita jakosc obrazu. Druga probsba dotyczy polecenia jakis programow do zgrywania obrazu z kamery i pozniejszej obrobki. Po trzecie szukalem jakis porzadnych zrodel informacji, ktore pozwolilyby mi sie zpoznac z tematem od podstaw... bylbym wdzieczny za wszelka pomoc.

wtorek, 16 grudnia 2003, 15:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jest tego duuużo(zależy o kasy).Forum to prawdziwa skarbnica" SAMO ŻYCIE" warto poświęcić trochę czasu i poczytać,a jak wolisz czytać z kartek skocz na stronke http://www.helion.pl jest tam wiele ciekawych poz.
pozdrawiam KANI

wtorek, 16 grudnia 2003, 15:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Oprogramowanie do kamery cyfrowej
Tak, wiem czytac, ale co?
Z tym najwiekszy problem, bo zeby przejrzec cale forum trzeba spedziec dluugo czasu przy komputerze - ja go nie mam. Poza tym odpowiedzi, ktore sie tutaj pojawiaja sa dosc czesto jalowe. Dlatego dla laika, takiego jak ja, jest sprawa trudna znalezc poczatek tej ukladanki. Naszczescie powoli zaczynam chwytac o co chodzi (amatorsko) i moze uda mi sie w razie potrzeby zlozyc w domu film dla rodziny :)
pozdrawiam

czwartek, 18 grudnia 2003, 04:19
Bywalec
Bywalec

Film dla rodziny - wystarczy Pinnacle Studio 8
Montaz jest intuicyjny i szybki, po zainstalowaniu poprawk 8_10c nie ma z tym sowtem problemów(a całkiem nie małe możliwości jak na amatorskie zgrywanie) przy montażu, przy robieniu płytek nie próbowałem /robię je w inny sposób/

Bogdanmar

czwartek, 18 grudnia 2003, 23:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]