Teraz jest poniedziałek, 19 listopada 2018, 22:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Liquid Edition 5,5 Pro czy Adobe Premiere 6,5 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Liquid Edition 5,5 Pro czy Adobe Premiere 6,5
Nigdy nie widziałem w akcji LE 5,5. Szukam DV500 DVD z oryginalnym pr.
Adobe Premiere 6,5. Może mi ktoś doradzi który jest poręcziejszy w obsłudze. AP 6,5 testowałem. A co sądzicie o Avidzie Express 3,5. Będę wdzięczny za każde zdanie. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. sbb

niedziela, 28 grudnia 2003, 13:26
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Expressa nie widziałem, na AP6.5 pracuję, a Liquida widziałem w akcji. AP6.5 przy Liquidzie to zabawka (choć całkiem poważna).

wtorek, 30 grudnia 2003, 00:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeśli chodzi o łatwość obsługi to AP (najłatwiejszy), LE, Avid (najtrudiejszy). Moim zdaniem najbardziej przyjazny (możliwości<->jakość obsługi) jest LE. Polecam wypróbowanie.

środa, 31 grudnia 2003, 23:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post AP 6,5 czy...
Ja również znam AP 6,5 i chcę ten program kupić ale zastanawiałem się nad innymi o których nie mam pojęcia. Dzięki za podpowiedzi. abb

czwartek, 1 stycznia 2004, 18:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Liquid Edition 5,5 Pro czy Adobe Premiere 6,5
bb napisał(a):
Nigdy nie widziałem w akcji LE 5,5. sbb

Stąd możesz ściągnąć filmiki-tutoriale pokazujące jak działa PLE 5.5 i 5.0

http://www.pinnaclesys.com/PBN/default2 ... angue_id=7

AP 6.5 nie jest konkurencją dla PLE 5.5. Konkurencją dla PLE jest za to AP Pro.

Bartek M.

czwartek, 1 stycznia 2004, 20:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Liquid Edition 5,5 Pro czy Adobe Premiere 6,5
Mam LE 5.5. Dotychczas pracowałem na AP 6.0 i moja maszyna jechała az miło (DV 500). Przy PLE mój P4 2.8, 512 RAM-u, SATA-RAIDzie zwolnił niemiłożebnie. Myślę winą są pamiątki. Ponoć LE potrzebuje duuuużo pamięci do szybkiej działalności. Znam kilku kolegów, którzy skorzystali z promocji Pinnacla i za 499 PLN zdradzili AP na rzecz PLE a teraz siędzą cicho bo ich maszyny nie sprostały wymaganiom nowego softu. Zapraszam na forum.

sobota, 10 stycznia 2004, 14:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Liquid Edition 5,5 Pro czy Adobe Premiere 6,5
mm napisał(a):
Mam LE 5.5. Dotychczas pracowałem na AP 6.0 i moja maszyna jechała az miło (DV 500). Przy PLE mój P4 2.8, 512 RAM-u, SATA-RAIDzie zwolnił niemiłożebnie. Myślę winą są pamiątki. Ponoć LE potrzebuje duuuużo pamięci do szybkiej działalności. Znam kilku kolegów, którzy skorzystali z promocji Pinnacla i za 499 PLN zdradzili AP na rzecz PLE a teraz siędzą cicho bo ich maszyny nie sprostały wymaganiom nowego softu. Zapraszam na forum.

Takze korzystam z AP6 + DV 500. Za 500 zl nabyłem wspomniany upgrade. Coraz czesciej uzywam Edition, ale wciaz nie moge sie rozstac z AP6.

Do pewnych rzeczy lepsze jest AP (bardziej otwarta architektura, wiecej pluginów), a do pewnych rzeczy duże lepsze jest Edition (zwłaszcza korekcja kolorów). Na razie widzi mi się taki układ, że przy pomocy Edition będę odwalał najcieższą robotę montażową (i obliczeniową) zaś przy pomocy Premiere (oraz AE) będe robil dodatkowe zadania specjalne.

Mam prawdziwego Athlona 1,33 Thunderbird, 1GB RAMu i LE 5.5 chodzi mi bez zastrzeżeń.

sobota, 10 stycznia 2004, 16:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Najsłabszy komputer na jakim mam LE to P 2.4 512RAM 160GB na RAID-zie i Win XP. Pomyka że aż miło popatrzeć. Jeśli u Ciebie zwolnił a masz mocniejszy komputer to coś nie tak jest w ustawieniach.

niedziela, 11 stycznia 2004, 23:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]