Teraz jest środa, 18 lipca 2018, 07:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 rewelacyjny Let's Edit 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post rewelacyjny Let's Edit
Canopus wydał nawe oprogramowanie Let's Edit (ma świetne recenzje w necie) czy ktoś z was wie coś bliżej na temat tej aplikacji, może ktoś ją używał - jak się sprawuje? Czy warto ją kupić?

poniedziałek, 19 stycznia 2004, 00:49
Bywalec
Bywalec

Ostatnio bawiłem się tym programem i jedno mogę powiedzieć ani szata graficzna ani jego funkcje nie przycjągają wręcz przeciwnie. Wcale nie jest rewelacyjny. Pinnacle Studio w najsłabszej wersji jest o niebo lepszy przynajmniej dla mnie. Z produktów Canopusa bardzo ciekawie zapowiada się EDIUS 2.0 który będzei wsłpracował nie tylko z kartami Canopusa. Ponoć produkt jest bardzo profesjonalny ale nie mogę nic o nim powiedzieć bo na nim nie pracowałem, jednynie znam go z pochlebnych opinii o tym sofcie.

Pozdrawiam

Docent

wtorek, 27 stycznia 2004, 23:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Próbowałem, przychyliłbym się do recenzji w sieci - Let's Edit to bardzo ciekawy program, prosty, funkcjonalny i bardzo bogaty w rózne uzytki. Myslę, że to interesujaca oferta nie tylko dla poczatkujacych. Nie ma chyba lepszego programu w tej kategorii cenowej (czyli w granicach do 500 zł)

piątek, 30 stycznia 2004, 13:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post potwierdzam
potwierdzam świetny program, ma wszystko to co adobe premiere pro i kosztuje 4 razy mniej

piątek, 6 lutego 2004, 22:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
jest instrukcja po polsku do let's edita. jezeli ktos jest zainteresowany, info gg #92949.

sobota, 7 lutego 2004, 14:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
czy instrukcja o ktorej piszesz to jakas pelna informacja, czy tylko tlumaczenie startera zalaczanego do programu ? jesli mozesz wyslij na magpa@wp.pl Potwierdzam program jest rewelacyjny

niedziela, 8 lutego 2004, 01:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Let's Edit to faktycznie świetny program, za kilkaset złotych jest w nim to wszystko co inni oferują za dużo więcej, np. zestaw świetnych filtrów wideo i audio

środa, 11 lutego 2004, 16:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Let's Edit Canopusa kapitalnie czyści szumy z VHS na DVD wbudowanym filtrem soft focus (radius, blur i brit. 3 w jednym). Do kodowania polecam ProCoder EX Canopusa

wtorek, 24 lutego 2004, 20:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Hm... w kategorii do 500 złotych nikt nie przebije Cinelerri. Jest bezpłatna a możliwościami nie ustępuje programom z segmentu pro.
Na Let's Edit rzuciłem okiem, i odnoszę wrażenie, że jest taki se... nic nadzwyczajnego ;-)

Pozdrowienia
Ulv

środa, 25 lutego 2004, 17:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ale cinelerr to soft pod linuxa, niewatpliwie ciekawy lecz przez linuksowy rodowód nieco ograniczony w kompatybilności, natomiast produkty Canopusa słyną z solidności, lets edit bardzo dobrze wspólpracuje z innymi softami i jest bardzo stabilny

czwartek, 26 lutego 2004, 13:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
faktycznie przyznaję Let's Edit to bardzo interesujący program, najlepszy w swojej klasie i nie tylko, wystarczy spojrzeć na zestaw filtrów...

wtorek, 16 marca 2004, 01:07
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

jeśli można to poproszę uprzejmie o polską instrukcję do let's edit, mail: screwer@interia.pl

wtorek, 17 lipca 2007, 00:09
Moderator
Moderator

Napisz do Pana Bogusława, bo link który tu: LINK podał , już nie działa. Ja nie mam po polsku.

wtorek, 17 lipca 2007, 09:26
Bywalec
Bywalec

Post ...
Może fajny, może nie, ale jeśli trafiłem na dobre opisy, to nie obsługuje HDV, a wyłącznie DV, co znacznie ogranicza grono odbiorców moim zdaniem, a przecież soft powinien być zawsze trochę "na zaś" przy wydawaniu tych "paru złotych".
Pewno zaraz zostanę zjedzony, że zdecydowana większość używa DV, ale ja akurat już "przechodzę na ciemną stronę mocy" ;).
Co złego to nie ja ;)
Pozdrawiam

wtorek, 17 lipca 2007, 19:29
Moderator
Moderator

Post Re: ...
g_ad napisał(a):
Może fajny...
Pozdrawiam

Ależ masz całkowita rację :!: Zwróć tylko łaskawie uwagę na datę założenia wątku :wink: .
Canopus gdyby rozwijał ten program dalej (a już go nie robi), to pewnie połowa, jak nie więcej ludzi kupowała by go za 700 zł a nie Ediusa za 2700 :mrgreen:

wtorek, 17 lipca 2007, 21:53
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona