Teraz jest poniedziałek, 23 lipca 2018, 11:26

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Zgranie materialu z kamery na kompa... 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Zgranie materialu z kamery na kompa...
Witam
Podlanczam Samsunga VP-D20 do kompa za pomaca kabla fire wire - i w kompie (win xp) wykrywa jakio: cyfrowy kamekoder wideo firmy samsung.
Chce zgrac zapisany film na kamrze do kompa, wlanczam Movie Maker, w kamerce wlanczam play (kamera ustawiona na player) i na kamerce film idzie, a gdy w movie maker wciskam "nagraj film" to nic sie nie dzieje....

Hmm, co robie zle?
W instrukcji do kamerki przeczytalem ze po podlacvzeniu kabala fire wire do kamerki na ekarnie ma sie pojawic napis "DV IN", u mnie nic sie takiego nie pojawia... moze cos zle podlaczam, lub nie wlaczylem jakis opcji???
Z gory serdecznie ziekuje za wszelaka pomoc...

sobota, 24 stycznia 2004, 20:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

DV IN w Twoim przypadku nie ma większego znaczenia, bo chcesz zgrać z kompa na PC. Na Forum znajdziesz wiele podobnych przypadków, gdzie wina była po stronie kabelka. Ja osobiście miałem problemy... z winy płyty głównej.

niedziela, 25 stycznia 2004, 01:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
zale kamerke widzi bez posrednio i po podlaczeniu w czasie rzeczywistym, widze przez caly czas obraz na kompie z niej... ale ten przelty movie maker.. nie dziala...

niedziela, 25 stycznia 2004, 13:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A kozystajac z tematu, zeby bie zakladac nowego postu, bo ja tu pierwszy raz.. chcialem zebyscie podali mi kilka linkow do tematow typu "podllaczenuie kamery analogowej do kompa, przez karte graf. z wyjsciem tv, oprogramowanie i co robic?" dziekuje z gory!!:)

środa, 28 stycznia 2004, 10:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Przez wyjście TV karty graficznej nie podłączysz kamery. Jak sam nazwa mówi to jest wyjście a nie wejście. Możesz podłączyć kamere np poprzez wejście vivo (jak je masz).

A tak na marginesie to samemu można posłużyć się wyszukiwarką a nie prosić innych o podawanie linków do postów.

kosmaluk

środa, 28 stycznia 2004, 14:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Acha.. no to dzieki. A jesli mam karte telewizyjna np PixelViev to potzrbuje jeszcze tej karty Fire Wire? Czy sama tv wystarczy ?

czwartek, 29 stycznia 2004, 11:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jak to kamera analogowa to wystarczy ci karta TV, chyba że chcesz lepszą jakośc to zaopatrz się w kartę video.

pozdrawiam
kosmaluk

czwartek, 29 stycznia 2004, 11:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post FILM
Witam wie ktoś może jak z SAMSUNGA VP-D15 zrzucić film na PC ale format AVI..itd oprócz DVD żeby chodziło na podstawowym sprzęcie i oprogramowaniu...??

czekam na pomoc rudzkireferat@wp.pl

nie bywam tutaj na forum poprostu szukam pomocy..

piątek, 13 lutego 2004, 03:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]