Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 02:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Ulead Video Studio7 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Ulead Video Studio7
UVS7 po nagraniu na płytkę DVD nie trzyma mi ustawień dźwięku, tzn ustawienia wyciszenia w % oryginalnego dźwięku lub podkładu "mi nie trzyma". To samo dot. otwierania i zamykania dźwięku w poszczególnych klipach. W projekcie jednak jest okey, natomiast źle na nagranej płycie DVD. UWAGA. Powyższe dot. przypadku, kiedy "składam" kilka projektów w UVS7
I jeszcze jedno, jak należy ustawiać przed zrzutem z kamery i przed nagraniem na płytę DVD typ klatek: Field Order A, B czy Frame Based ?
waldemar.k@tenbit.pl
GG 3198951

niedziela, 15 lutego 2004, 00:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Co do ustawień kolejności półobrazów to ja zawsze mam ustawienie Field A. Jak Zmieniam na Field B to obraz skacze, więc jeśli obraz masz ok to zostaw taką kolejność półobrazów jaką masz obecnie. Frame based to nic innego jak tryb progresiv czyli bez przeplotu.
Co do dźwięku to trudno powiedzieć co jest przyczyną bo zbyt małoopisdałeś. Spróbuj wypalić płytę DVD w innym programie.

kosmaluk

poniedziałek, 16 lutego 2004, 08:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Pomysł z inną aplikacją do wypalania to juz przerabiałem np. na TMPGEnc i jest okey, ale ja nie chcę korzystać z innych aplikacji skoro UVS7 daję tę mozliwość. A objawy mam takie, że po nagraniu na DVD mam zupełnie inne ustawienia dżwięku jak w projekcie, np. stopniowe wyciszanie dżwięku oryginalnego, bądź ustawienie dźwieku oryginalnego (lub podkładu muzycznego) na np. 10%, w projekcie są okey, a na płycie DVD źle.
Co do ustawień, to też mi chodzi dobrze na Field Order A, ale nie wiem dlaczego na innych jest źle.

poniedziałek, 16 lutego 2004, 20:04
Moderator
Moderator

Ciekawe.... A może chodzi tu o kierunek materiału. Może gdyby do klipu użyć opcji "Reverse" to wtedy opcja Field B zdałaby egzamin a przy Field A obraz by skakał....

wtorek, 17 lutego 2004, 08:53
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]