Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 17:30

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Premiere 6,5 a Pro 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Premiere 6,5 a Pro
Proszę o opinię tych, którzy przesiedli się z Adobe Premiere 6,5 na Adobe Premiere Pro.
Interesuje mnie kwestia odmienności interfejsu, czy trudno się przestawić a jeśli tak to dlaczego ?
Czy odczuwa się znaczną przewagę możliwości wersji Pro, i czy są to różnice zasadnicze w aspekcie montażu filmów z uroczystości. Proszę o opinię, ponieważ mam możliwość kupna jednej lub drugiej aplikacji, a Wasze zdanie pomoże mi zapewne w podęciu decyzji. Posiadam oryginalne efekty Holywood FX Cooper, gdybym kupił AP Pro, nie mógłbym ich nadal wykorzystywać.
A zatem plusy i minusy ?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za opinie

wtorek, 16 marca 2004, 23:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja również przesiadłem się na AP Pro. Dla mnie była do zasadnicza zmiana bo dotychczas pracowałem na wersji 6.01. Uważam, że jest to bardzo dobry soft. Do różnic można się przyzwyczaić i przy codziennej pracy dość szybko wpada się w pewien automatyzm. Niektóre z funkcji zajmują jednak nieco więcej czasu niż w poprzednich wersjach (np: miksowanie ścieżek dźwiękowych) ale nie są to duże różnice. Dla mnie bardzo istotną zaletą jest m.in. nielimitowana długość filmu, brak ograniczenia 3 godzin na ścieżkach. Trudno mi mówić o wszystkich szczegółach bo pracuję na wersji Pro bardzo krótko w dodatku mam kartę RTX 100 Extreme Matroxa, która w połączeniu z AP Pro daje tak duże możliwości, że nie do końca wiem co zawdzięczam karcie a co programowi.
Pozdrawiam.
Sławek

środa, 17 marca 2004, 12:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
co do AP 7.0 to stabilność i niezawodnść jest o wiele większa.

no chyba że miałem skopaną wersje AP 6.5...

poniedziałek, 22 marca 2004, 18:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]