Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 13:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Darmowe "Nero" - DeepBurner 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Darmowe "Nero" - DeepBurner
Witajcie ! Pozwoliłem sobie napisać ten trochę przydługawy mail po wielu nieudanych próbach nagrania płyty DVD w programie Deep Burner. Od dłuzszego już czasu szukam darmowego w miarę pewnego programu do wypalania płyt. Otóż proszę o poradę czy robię coś źle ponieważ nakońcu całego procesuprzygotowawczego , po wciśnięciu przycisku "Nagraj" wyskakuje mi taki oto komunikat "Writer Error [illegal Request (cannot Write medium - Incompatible Format)]. Generalnie postępuję jak w Nero. W prawym oknie otwieram katalog TS z filmem / który mam na twardym dysku / , zaznaczam całość plików i przekopiowuję je do lewego okna , do folderu CD Root. Następnie zaznaczam opcję nagraj płytę, sprawdzam czy program wykrył napęd, ustawiam szybkość i wciskam "Nagraj". Na sekundę pojawia się napis , że zaczęto nagrywanie z prędkością x... a potem wyskakuje ten paskudny komunikat a płyta wysuwa się samoczynnie z napędu. Nie iem co jest grane. Mam napęd Pionniera A06. U kumpla który ma ten sam napęd ale inną płytę główną / on ma MSI , ja - Gigabyta / dzieje się tak samo, więc to chyba nie wina sprzętu. Nie ma żadnego problemu z nagrywaniem płyt CDR, również wymazywanie płyt CDR i DVD przebiega bez problemu. Tak sobie myślę na koniec..., że być może Deep Burner nie nagrywa płyt DVD... ale to bez sensu. Proszę Was o pomoc i pozdrawiam. Piegus

piątek, 26 marca 2004, 23:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]