Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 01:49

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Pinnacle studio 9 podkład muzyczny 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Pinnacle studio 9 podkład muzyczny
Przejżałem wiele postów ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.Mianowicie po wypaleniu płyty DVD znika podkład muzyczny i cała obróbka dźwięku. Płyta zostaje wypalona tylko z dźwiękiem z filmu bez śladu jakiejkolwiek obróbki. Z dołożonej muzyki zostaje tylko fragment pod menu. Może ktoś się już z tym spodkał,to proszę o pomoc.

piątek, 2 kwietnia 2004, 13:43
Stały bywalec
Stały bywalec

Nie spotkałem się, nigdy nie miałem takiego problemu, ale...
Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale czy ustawiłeś odpowiednią głośność podkładu.
Kwestia samego podkładu - czy jest to muza z cd czy z plików np. mp3?
Jeśli z cd to przy renderowaniu musi być wrzucona do napędu.
Nie wiem jak to robisz, ale ja swoje podkłady muzyczne wrzucam w postaci plików mp3 na ścieżkę z komentarzem (warunek - pliki te muszą być dostępne w trakcie renderowania, np. jeśli trzymasz mp3 na płycie cd).
Jeśli nie pomogło, to dorzuć więcej szczegółow... może coś podpowiem.

wtorek, 6 kwietnia 2004, 13:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Pinnacle studio 9 podkład muzyczny
Nie obrażam się absolutnie. To nie jest mój pierwszy film. Wcześniej pracowałem w PS8. W PS9 jak zgrywam do MPEG to jest wszystko OK ale przy zgrywaniu do DVD wywala całą obróbkę dźwięku(nawet wyciszenie dźwięku z filmu powraca) ,zostawia tylko podkład pod menu

piątek, 9 kwietnia 2004, 17:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Pinnacle studio 9 podkład muzyczny
Lech Mirkiewicz napisał(a):
Przejżałem wiele postów ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.Mianowicie po wypaleniu płyty DVD znika podkład muzyczny i cała obróbka dźwięku. Płyta zostaje wypalona tylko z dźwiękiem z filmu bez śladu jakiejkolwiek obróbki. Z dołożonej muzyki zostaje tylko fragment pod menu. Może ktoś się już z tym spodkał,to proszę o pomoc.

Mam dokładnie ten sam kłopot, czy zna ktoś rozwiązanie.
Please help :!: :!: :!:

wtorek, 17 sierpnia 2004, 22:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Spróbujcie updatu softu. Ponadto gdzieś na stronie Pinnacla jest również update dotyczący nagrywarek CD/DVD. Ja nie miałem czegoś takiego jak Wy - u mnie wypalanie płytki kończyło się zwiechą softu - zmarnowałem parę płytek :( - i ten update do nagrywarek mi pomógł.

czwartek, 19 sierpnia 2004, 10:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
"Przejżałem wiele postów ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.Mianowicie po wypaleniu płyty DVD znika podkład muzyczny i cała obróbka dźwięku. Płyta zostaje wypalona tylko z dźwiękiem z filmu bez śladu jakiejkolwiek obróbki. Z dołożonej muzyki zostaje tylko fragment pod menu"
Mam dokładnie identyczny problem jak w cytacie powyżej (słowo w słowo). Czy komuś udało się jakoś rozwikłać ten problem? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam Maciek

czwartek, 9 września 2004, 19:55
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]