Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 10:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Produkcja teledysków i nie tylko... 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Produkcja teledysków i nie tylko...
Witam.
Od dłuższego czasu poszukuję dwóch dobrych programów do:

1. Robienia teledysków z materiału z kamery... Ale chodzi o jakiś szybki program którym z krótkich scenek można zrobić dynamiczny teledysk z ciekawymi efektami w formacie DVD. Dokładniej mówiąc chciałbym szybko i łatwo zrobić dynamiczny spot reklamowy.

2. To samo co wyżej tylko nie z materiału wideo a ze zdjęć. Wiem że są takie programy którymi można zrobić bajerancki pokaz z podkładem musycznym, różnymi dynamicznymi przejściami itp. który później można zapisać w formacie DVD.

Jeżeli ktoś jest w stanie mi podać nazwy takich programów to z góry dzięki i duże piwo dla niego :D

niedziela, 13 czerwca 2004, 20:29
Bywalec
Bywalec

>Ale chodzi o jakiś szybki program którym z krótkich scenek można zrobić dynamiczny teledysk z ciekawymi efektami w formacie DVD. Dokładniej mówiąc chciałbym szybko i łatwo zrobić dynamiczny spot reklamowy.

**** i tu Cie musze rozczarować....
NIE MA TAKIEGO PROGRAMU

dobry teledysk czy spot reklamowy nie powstaje szybko i łatwo.
Powiem wiecej: powstaje długo i cięzko :twisted:
Proponuje Ci prosty zabieg: nagraj teledysk, który ci sie podoba i wrzuć go do kompa. potem odpal dowolny program do montazu i przejrzyj ten teledysk ramka po ramce. jezeli bedziesz w stanie powiedzieć, dlaczego
ujecia w teledysku zaczynają sie i kończa w tych własnie miejscach, jak w tym teledysku i dodatkowo bedziesz w stanie zidentyfikować wiekszość filtrów i efektów zastosowanych w materiale, to jestes na dobrej drodze, zeby zrobic ciekawy teledysk czy spot.

Jeżeli nie potrafisz, to jeszcze długa droga przed Tobą...

jezeli istniałby taki program to nikt by sie nie bawił w wielogodzinne ślęczenie nad 3 minutowa produkcją, tylko odpalił program.
pozatym wszystko co pochodzi z automatu nie jest ciekawe i oryginalne

>To samo co wyżej tylko nie z materiału wideo a ze zdjęć. Wiem że są takie programy którymi można zrobić bajerancki pokaz z podkładem musycznym, różnymi dynamicznymi przejściami itp. który później można zapisać w formacie DVD.

*** tu jest lepiej. szukaj programu Memories On TV

niedziela, 13 czerwca 2004, 22:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ad1. Pinnacle Studio 9 - jest tam opcja dzięki której program automatycznie zrobi Ci teledysk ... ale jak już Ci pisał jaberski żeby coś ładnie wyglądało i robiło wrażenie to trzeba w to włożyć mnóstwo pracy i żaden automat się do tego nie nadaje ...
Ad2. Być może też Studio 9 ale nie próbowałem ;P

wtorek, 15 czerwca 2004, 03:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Podpisuję się pod Jeberskim, myślę że jest to sedno sprawy

środa, 16 czerwca 2004, 23:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]