Teraz jest wtorek, 20 listopada 2018, 19:54

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! edius 2.5 demo 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! edius 2.5 demo
Podajcie jakiś link skąd można pobrać edius 2.5 demo
Bo z strony producenta pobiera tylko przy urzyciu pobierania z IE
a na dodatek w połowie wszystko szlak trafian.
A FleshGet tego nie łapie

CZYLI POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

piątek, 30 lipca 2004, 20:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

i tak ze strony producenta zassasz wer 2.0

poniedziałek, 2 sierpnia 2004, 12:25
Bywalec
Bywalec

Zadzwoń do BEiKSu to ci wyślą CD z demkami :P
Pozdrawiam

poniedziałek, 2 sierpnia 2004, 14:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
W BS Komputery dostaniesz Demko Ediusa 2,5 na CD

poniedziałek, 2 sierpnia 2004, 15:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
wersja demo jest zbytnio okrojona ........
Ale aby zorientowac się co do ogólnych mozliwości programu, to może być.

poniedziałek, 2 sierpnia 2004, 16:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A ja poszedłem na giełde dałem dyche i mam full wersje Ediusa 2.5 !!!!
Wy chyba nie macie na co kasy wydawać. Po co wam te beiksy , bsy i inne , na giełdzie macie wszystko za prawie darmo i do tego pełne wersje. Na płytce z ediusem dostałem jeszcze Procodera 2.0 i Workshopa 2. Chodzi lepiej niż oryginał bo nie trzeba dongla do usb ani innych bzdur .
Mam oprogramowania na całe lata i nie musze już prosić o demo czy wydawać niepotrzebnie kasy.

poniedziałek, 2 sierpnia 2004, 17:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
VideoMan ty się lepiej tak nie chwal bo kunkurencja nie śpi i możesz nie wiedzieć kto do ciebie zapuka :twisted: a tak przy okazji to z piractwem nikt nie wygra i zawsze ono bedzie jednak jeżeli już posiadasz takie oprogramowanie to przynajmniej nie obwieszczaj tego całemu światu

Obrazek

środa, 4 sierpnia 2004, 14:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Konkurencji to ja mówie że wydałem majątek na legalny soft i namawiam ich żeby zrobili tak samo bo mogą im zabrać komputer i obłożyć karami . Jak wydadzą więcej kasy na soft to będą musieli podwyższyć ceny wesel , a wtedy ludziska przyjdą do mnie bo jestem tani !
Nieźle to sobie obmyśliłem nie?

A jak przyjdzie do mnie jeden z drugim to pokazuje mu Ediusa 2.5 i mówie że fajnie chodzi bo to legalny soft hehehe. Przecież nie ma napisane że to pirat ! Mówie wam aż chce się robić na programikach za dziesięć złoty , jak pomyśle ile musiałbym wydać na ich zakup to zaraz mam lepszy humorek !

środa, 4 sierpnia 2004, 14:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Videoman a ty znowu się przechwalasz a nie rozumiesz jednej prostej żeczy, ty nie musisz mówic znajomym ze posiadasz legalny soft i wkrecac inne kity, na na forum sie chcwalic jak to ich kołujesz :lol: . Mi wystarczy tylko twoje IP które zresztą zaden problem zdobyc i niewazne ze zalogujesz sie jako gosc :idea: Sam posiadam firmę ktora sie tym zajmuje i musze ci powiedzec ze pały juz nie raz sie zwracały do mnie po pomoc w tego typu sprawach :twisted: , no a video to moje hobby.

Pozdrawiam!
Nie wnikajmy czy ktoś posiada w domu taki czy taki soft ale na boga nie obwieszcajmy tego całemu światu :wink:

środa, 4 sierpnia 2004, 16:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ty gość nie bądź taki mądry. Programy kopiują wszyscy nawet policja i jest na to społeczne przyzwolenie. Jak powiesz znajomemu że masz piracki soft to co nazwie cie złodziejem, a może zerwie z tobą kontakty? Wszyscy tak robią , a nasze posły to myślicie że mają wszystko tak ot legalne? Jedynie może dealerzy Microsoftu maja wszystko legalne bo zrobiono im totalne pranie mózgu i już nie potrafią mysleć.

Zresztą możesz mi naskoczyć bo opowiadać na forum to ja se moge wszystko i mam do tego konstytucyjne prawo. Moge ci nawet powiedzieć że mam miliard baksów w banku szwajcarskim. I co ślinka ci już cieknie z zazdrości?

środa, 4 sierpnia 2004, 17:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dykusja dosc jalowa. Chcesz miec firme zgodna z prawem i zyc spokojnie musisz miec legalne oprogramowanie. Wolisz ryzyko kup na gieldzie. Tylko nie przekonuj wszystkich ze sa idiotami bo kupuja legalne oprogramowanie.

środa, 4 sierpnia 2004, 20:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]