Teraz jest sobota, 21 lipca 2018, 11:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 @@ edius za 1200 wpisujcie sie zobaczmy ile osob kupilo@@ 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post @@ edius za 1200 wpisujcie sie zobaczmy ile osob kupilo@@
jako nr 1 zakupilem od beiks-a!! dopisujcie sie ci co zakupili wersje 2.5 za 1200zl!
pozdr. dla uzytkownikow canopusa

sobota, 14 sierpnia 2004, 10:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Canopus RULEZ ! Też mam Ediusika 2.5 Fenomenalny programik.
Polecam każdemu. 1.200 to sporo kasy, ale wydałem i dobrze zrobiłem :D

sobota, 14 sierpnia 2004, 12:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja kupiłem jeszcze taniej za 10 zł na giełdzie Warszawie. Na tej samej płytce dostałem jeszcze Procodera 2.0 jako gratis bezpłatny. Gość powiedział że jak mi nie spasi to bede mógł zwrócić. Ale za te pieniądze to jest warty zakupu.

sobota, 14 sierpnia 2004, 13:27
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Cytuj:
Ja kupiłem jeszcze taniej za 10 zł na giełdzie Warszawie. Na tej samej płytce dostałem jeszcze Procodera 2.0 jako gratis bezpłatny. Gość powiedział że jak mi nie spasi to bede mógł zwrócić. Ale za te pieniądze to jest warty zakupu.

O ile, potrafię zrozumieć czasami ludzi, którzy kupuja piraty, to jednak nie pojmuję tych, którzy chwalą się tym , że są złodziejami.
Jesteś naprawdę "wielki" ...

Ja, też nie żałuje zakupu oryginału. Chociaż denerwuje mnie odmowa aktywacji przy kolejnych reinstalacjach.

Pozdrawiam
Jacek.

niedziela, 15 sierpnia 2004, 01:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post re...
Witam,
Jacku, jeżeli masz problemy z aktywacją to "zassaj" sobie ze stronki Canopusa plik o nazwie: "AcCheck". Poprawka usuwa niedogodności ponownych aktywacji programu. Pozdrówka.

niedziela, 15 sierpnia 2004, 10:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Panie Jacku lepiej kupić piracką kopie ma się wtedy spokój z aktywacjami. To samo dotyczy Windowsa. Kupiłeś Pan oryginał i co masz z tego? Support do tego programu czy "gorąca linia" w Polsce nie istnieje .
Mam pirata i 100% funkcjonalności bez wydawania tych 2700 czy też w chwilowej promocji 1200 zł. Wydajecie kase na głupoty a potem płaczecie że się wam nie opłaca to czy tamto.
Trzeba inwestować w sprzęt a nie nabijać kase zachodnim firmom. Jak bym wydawał kase na legal programy to bym sobie nie miał za co kupić VX2100. A tak mam super sprzęcik i komkurencji szczęki opadają z wrażenia.

pozdrawiam filmujacych

niedziela, 15 sierpnia 2004, 16:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

a co z PG ?

moj sprzet:
Atari 800 Xl monitor mono-chromatyczny
klawiatura, myszka i magnetowfon na kasetki :]

niedziela, 15 sierpnia 2004, 20:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

podaj dane do kontorli w sumie latwo cie namierzyc kazdy komp ma swoje ip! pozdro dla cmoka pirata!

środa, 18 sierpnia 2004, 10:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Pewnie że łatwo mnie namierzyć zwłaszcza jak se siedze w kafejce internetowej albo jest nas 15 na jednym łączu. Co wy przed tymi kontrolami tak trzęsiecie gaciami?

Ja mam pracownie w piwnicy , a na podwórku dwa psy sobie chodzą. Niech no jeden z drugim spróbuje mnie podejść. W razie czego wyjmuje dysk z kieszenią i daje mojej babie pod spódnice. No chyba że mnie ci z Gromu mnie nawiedzą, jakieś międzylądowanie ze śmigłowca na mojej stodole. Wtedy to już wymiękam.

Dobry ten edius , kupiłem fiWi i żadnej karty też nie potrzebuje. Oprogramowanie prawie darmo (no dwa piwka można odżałować). Ludzie jestem samowystarczalny ! Nie wydam już grosza na sprzęt , teraz tylko kaske liczyć i na merca odkładać !

środa, 18 sierpnia 2004, 12:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

piątek, 20 sierpnia 2004, 13:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 13:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Szukam animacje Digitale Juice Powiedźcie za ile najtaniej udało wam się kupić i gdzie?
Na giełdzie cos nie mają . Ostatnio powiedzieli mi 450 zł za 20 płytek DVD. Czy to dobra cena? A może ktoś chciałby się pomieniać na jakiś fajny sofcik?
Już myślałem że grosza więcej nie dołożę a tu masz babo placek Przyszedł klient wyciągnał kasetke i pokazał takie serduszka i takie podkłady chce mieć. Dowiedziałem się od niego że to Digitaj Juice.
A może ktos z szacownych kolegów przegra za 100 zł? Płytki daje swoje.

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 14:31
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

I przez takich przedsiębiorców z Bożej Łaski jak VideoMan ceny usług idą w dół. Ale każda nieuczciwość ma krótkie nogi, dwa bulteriery na podwórzu nie pomogą jak kontrola odbędzie się na wezwanie do urzędu, i będzie płacz, i to barani płacz.Śpiewka o trialowych wersjach nie przejdzie bo zostaną policzone jako nieudokumentowany przychód więc podatki zostaną od tego przychodu policzone a kara też swoją drogą.

środa, 22 września 2004, 02:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Pewnie że łatwo mnie namierzyć zwłaszcza jak se siedze w kafejce internetowej albo jest nas 15 na jednym łączu. Co wy przed tymi kontrolami tak trzęsiecie gaciami?

Ja mam pracownie w piwnicy , a na podwórku dwa psy sobie chodzą. Niech no jeden z drugim spróbuje mnie podejść. W razie czego wyjmuje dysk z kieszenią i daje mojej babie pod spódnice. No chyba że mnie ci z Gromu mnie nawiedzą, jakieś międzylądowanie ze śmigłowca na mojej stodole. Wtedy to już wymiękam.

Dobry ten edius , kupiłem fiWi i żadnej karty też nie potrzebuje. Oprogramowanie prawie darmo (no dwa piwka można odżałować). Ludzie jestem samowystarczalny ! Nie wydam już grosza na sprzęt , teraz tylko kaske liczyć i na merca odkładać !

Dobrze że łatwo Ciebie namierzyć, piractwo ma kótkie nogi,
wystarczy donos i podanie IP i ten tekst i gościu leżysz , kontrola PG z nakazem rewizji od razu, nie masz szans i bedziesz ugotowany jak kura w rosole.
A to że korzystasz z kompów w kafejce niewiele ci pomoże

Ja też miałem takie podejście, ale wolałem wydac kasę na oprogramowanie legalne, dlatego filmuje teraz kamerę D8 Sony, a nie vx2100, ale śpię spokojnie przynajmniej , a na kamerę jeszcze zarobie

środa, 22 września 2004, 08:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

środa, 22 września 2004, 10:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona